Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Zašto finale ne sudi Mihaela Tab???  :mad:

 

Da, prošlo je baš dobro prošlo sa onom pc opomenom ROS-u zbog dizanja štapa  ^_^

Link to comment

Ove scene kad svi, uključujući i protivnika i igrače sa susjednog stola, dođu da aplaudiraju onom ko je postigao 147 (a još usput to bude i Hendri, najveća legenda sporta) su nešto zbog čega treba gledati snuker i zbog čega gledanje istog može da pozitivno utiče na mentalno zdravlje 

Link to comment

Kako je Selbi "neiskusno" ispalijao crnu posle onog srecnog ulaska crvene u srednju desnu, a onda Roni gore levo ubada zutu pravo njemu u lice i to levom rukom :)

Link to comment

nije se selbi utronjao, naprotiv

 

jednostavno, deluje mi nekako izmrcvareno, što ima smisla posle onakve furke sa robertsonom

 

ipak je on, po meni, nr1 taktičar današnjeg snukera, iako ga "šut" još uvek ne ide, mislim da će nastaviti sa usporavanjem igre, dok ne oseti da je "omekšao" ruku

 

a roni, šta reći nego da se uvek i sa bilo kim prvo pita on

Link to comment

Kada je već Robertson pitao za Čelzi, posle meča sa Trumpom, nismo konstatovali da su timovi finalista juče ostvarili dva važna plasmana: Selbyjev Leicester City ušao je u Premijer ligu, a O'Sullivanov Arsenal u Ligu šampiona...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...