Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Ne zaboravite da je Roni zimus otresao Selbija na Mastersu 10-4, iako ja mislim da Selbi vodi 4-3 u međusobnim mečevima.

 

3:3 je u međusobnim mečevima u finalu (2 Mastersa i Premijer liga O'Sullivanu; 1 Masters, Welsh i PTC Antverpen Selbyju), pri čemu je jedna od 3 Selbyjeve pobede malo PTC finale, inače su odigrali mnogo više mečeva, uključujući polufinale UK-a 2008, kada je O'Sullivan postao prvi i jedini igrač u istoriji koji je postigao maksimalni brejk u odlučujućem frejmu (147 za 9:8 i pobedu)...

Link to comment

3:3 je u međusobnim mečevima u finalu (2 Mastersa i Premijer liga O'Sullivanu; 1 Masters, Welsh i PTC Antverpen Selbyju), pri čemu je jedna od 3 Selbyjeve pobede malo PTC finale, inače su odigrali mnogo više mečeva, uključujući polufinale UK-a 2008, kada je O'Sullivan postao prvi i jedini igrač u istoriji koji je postigao maksimalni brejk u odlučujućem frejmu (147 za 9:8 i pobedu)...

Ima Selbi pobjedu nad Ronijem na SP 2010, 13-11

Link to comment

Ma, pisao sam ti u finalima (ovo im je čak 7 finale), a ovako su odigrali mnogo više mečeva...

 

Evo sad kaže komentator: 19 mečeva, 11 pobeda O'Sullivana...

 

EDIT: Lapsus, ovo je 20. meč, igrali 19...

Edited by Ajant23
Link to comment

Ma, pisao sam ti u finalima (ovo im je čak 7 finale), a ovako su odigrali mnogo više mečeva...

 

Evo sad kaže komentator: 20 mečeva, 11 pobeda O'Sullivana...

A, ok, ja natrčah na ovu statistiku, valjda je to sa top tier turnira, 

 

Elem, šta promaši Selbi  :wacko:  bio isuviše fokusiran na razbijanje planta

Link to comment

Cini mi se da je ES  Srbija nekad imao bolje komentatore za snuker. Ovaj lik je bas uzasan.

I ne, nemam dual audio opciju.

Link to comment

Je li ovo Pop? On je nekad bio dobar komentator, meni je onaj od juče bio još gori, njega sam morao juče po danu slušati.

Edited by James Marshall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...