Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

 

 


I ja navijao za Robertsona, ali sta reci, zao mi i Trampa.

 

Ma, naravno da je žao, ipak hipsteraj oko njega mi slabo ide uz alkohol...

Edited by Ajant23
Link to comment

Iskreno, svi koji mi idu na živce su poispadali (Marfi, Higins, donekle Ding i Tramp, iako sam navijao da bude 25. frejm) tako da mi je svejedno ko će protiv Ronija u finale. Nemam ništa protiv Hokinsa, on mi nekako niti smrdi niti miriše. Selbi i Robertson su mi podjednako kul, možda koji procenat više želim da prođe Selbi, i ako od njega izduva Roni, neće mi biti mrsko. 

Link to comment

хаха робертсон убацио 100-ту 100-тку па се изгубио у бекстејџу

 

едит: а и ја кретен мислим да ово иде уживо

Edited by Dionysos
Link to comment

Mnogo jaka fora bila, tipa čestita mu lik na dobroj partiji a on pita "ma reci mi za ovo bitnije, kako fudbal" pa se smorio kad je čuo da je Čelzi izduvao

Link to comment

Mala zanimljivost. U prošloj, 2013. godini, finala preostala dva najveća turnira: UK i Masters, igrali su Robertson i Selbi. Jednom je pobedio jedan: Selbi dobio Masters, drugi put je pobedio drugi: Robertson UK. Oba puta, izgubio je igrač koji je branio titulu na tom turniru.

 

Robertson je u ovoj sezoni osvajanjem UK-a kompletirao sve tri najveće titule, dok je Selbi igrao finala čak 4 poslednja najveća turnira koji nisu svetsko: dva zaredom finala UK-a i dva zaredom finala Mastersa.

 

U naredna 3 dana, BIĆE MRTVIH!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...