Jump to content

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Želio sam da dobije (ne mogu da kažem da sam znao da će da dobije, iako je Peri izgledao dobano uplašen i pogubljen), ali poslije one crvene na 10-9 za Perija kad je imao sve uslove za jedan century break (vodio tipa 41-33) a on pogledao na stranu pa opalio naslijepo i promašio debelo, nisam više imao živaca da gledam. Rijetko ko me košta živaca kao Roni.

Link to comment

zaboravih raspored, nadam se da je moguće polufinale u kojem su roni, selbi, tramp i robertson

 

mislim, voleo bih takav razvoj događaja

 

edit: ne može, sad videh, ranije tramp na robertsona

Edited by rođeni
Link to comment

Sinoć sam morao da odgledam snimak četiri poslednja frejma. Ronnie je imao sreće što je Perryju ušla bela. Međutim, kada se uozbilji i kada igra kako ume, on je toliko iznad svih ostalih da je to jezivo. U jednom trenutku imao je procenat dalekih kugli 100%.

Link to comment

I ja sam odgledao, opasno je hodao po žici. Jeste imao par maestralnih brejkova, ali je i Peri počeo da se raspada u najbitnijim momentima kao naši košarkaški klubovi.

Link to comment

Šta da se radi kad imaju samo dva stola a igra se na 10, 13 pa na 17 dobijenih frejmova. Neka izdijele salu na četvoro, ubace četiri stola ili neka smanje broj frejmova. Ionako su znala i finala da potraju do duboko u noć, igraju ljudi strpljivo. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...