Jump to content

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Nađoh, 2.08:
Potez je spektakularan, ali ti treba velika doza srece.Ovo je jedan od vaznijih trenutaka...na 32:40. Nije mi jasno zasto nije pokusao da ubaci crnu. Gledam opet, imao je ugao, nije to tako tesko, Ubacivao sam ja ovo na bilijaru 1000 puta...I posle toga egzekucija. :Hail:
Link to comment
Potez je spektakularan, ali ti treba velika doza srece.Ovo je jedan od vaznijih trenutaka...na 32:40. Nije mi jasno zasto nije pokusao da ubaci crnu. Gledam opet, imao je ugao, nije to tako tesko, Ubacivao sam ja ovo na bilijaru 1000 puta...I posle toga egzekucija. :Hail:
Pazi, pogodio je i to je to, u takvom frejmu, u tako gustoj završici. Carčina, nemam reči, ko je jednom igrao bilijar zna koliko je to teško. :)Crnu nije gađao jer je sisa. Nije to tako težak potez, pogotovu ne bi trebao da bude za finalistu svetskog prvenstva. Ne kažem da je lak, ali svakako vredan pokušaja.
Link to comment

plavu je lepo lizno na srednju al mu bela ostala s pogrešne strane roze, na krju loš ugao za crnu. crna je daleko od lake, nije zalepljena za martinelu i poređenja sa bilijarom su presmešna :D, ali svejedno u ovoj situaciji je morao ići no ispao je sisa jer je od svega rešio da ne uzme stvar u svoje ruke i odigra onakav sejfti :isuse:

Link to comment

не треба то поредити са билијаром, ово је неупоредиво теже за убацити (ко не верује нек проба да одигра партију снукера :D), поготово овако како стоји бела, могао је наравно покушати, али логичније је било играти safety и тражити бољу прилику, него у случају промашаја дати прилику противнику, е сад што је лоше одиграо после је друга прича...

Link to comment
plavu je lepo lizno na srednju al mu bela ostala s pogrešne strane roze, na krju loš ugao za crnu. crna je daleko od lake, nije zalepljena za martinelu i poređenja sa bilijarom su presmešna :D, ali svejedno u ovoj situaciji je morao ići no ispao je sisa jer je od svega rešio da ne uzme stvar u svoje ruke i odigra onakav sejfti :isuse:
Ne rekoh ja da je potez lak već vredan pokušaja, npr duplo je lakši od tog poteza od martinelu. A poređenje sa bilijarom - neko ko nikad nije igrao bilijar ne može ni da nasluti koliko je to teško, dakle čisto kao komparitivni orijentir je poslužio bilijar. :P
Link to comment

ti nisi prišao stolu za snuker pa sad razvodnjavaš :)ovo je bio black ball game. crna je bila jebeno teška, sa tim pritiskom i ili-ili faktorom jer da je promašio partija je opet ronijeva. racio mu je reko da ide na sigurno, al se ruka skratila...

Link to comment
plavu je lepo lizno na srednju al mu bela ostala s pogrešne strane roze, na krju loš ugao za crnu. crna je daleko od lake, nije zalepljena za martinelu i poređenja sa bilijarom su presmešna :D, ali svejedno u ovoj situaciji je morao ići no ispao je sisa jer je od svega rešio da ne uzme stvar u svoje ruke i odigra onakav sejfti :isuse:
posto sam ranije redovno igrao bilijar, i to prilicno dobro, uvek kada sam gledao snooker nije mi bilo jasno zasto ovo ne gadjaju. onda sam odigrao nekoliko partija snookera i sve mi je bilo jasno :D
Link to comment
ti nisi prišao stolu za snuker pa sad razvodnjavaš :)ovo je bio black ball game. crna je bila jebeno teška, sa tim pritiskom i ili-ili faktorom jer da je promašio partija je opet ronijeva. racio mu je reko da ide na sigurno, al se ruka skratila...
A koja je bila teža, ova crna ili ona od martinelu? :wicked:
Link to comment

podseti me. ona od dve? pa ta je bila beznačajna. šminka takoreći. ako je neka druga, onda nemam pojma jer nisam pratio uopšte, ALI ME TO NE SPREČAVA DA KENJAM!!1

Link to comment

он није гађао ту зелену да је убаци, ако мислиш на то, био је снукерован и гледао је само како да је погоди и колико је могуће да не остави прилику ронију, то што је она упала је случајност

Link to comment

ja kažem martinela. to mi iz detinjstva. ko enac. komentator je svejedno bolid. enivej, opet me drugar zove da igramo na njegovom novom stolu i opet moram da mu kažem da imam obaveze :isuse:

Link to comment

I ja iz detinjstva znam za martinelu, ali rekoh da proverimCuo sam da ima neki snuker klub negde na Autokomandi, da li je igrao neko?Igra li neko snuker uopste ovde?edit: martinela

Edited by Behemoth
Link to comment
podseti me. ona od dve? pa ta je bila beznačajna. šminka takoreći. ako je neka druga, onda nemam pojma jer nisam pratio uopšte, ALI ME TO NE SPREČAVA DA KENJAM!!1
Resenje je vrlo prosto, prestani da kenjas. :)
он није гађао ту зелену да је убаци, ако мислиш на то, био је снукерован и гледао је само како да је погоди и колико је могуће да не остави прилику ронију, то што је она упала је случајност
Da, na to mislim, ne znam da li je slucajnost, sad kad se setim faca koje je slozio posle ubacivanja verovatno mogu i da se protumace kao "jao sto me usralo". :) Martinela takodje. Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Link to comment
Igra li neko snuker uopste ovde?
ја одиграм повремено, али не верујем да ћу ускоро на светско првенство, ако успем да вежем 4 кугле, недељу дана ми не спада осмех са лица
Da, na to mislim, ne znam da li je slucajnost, sad kad se setim faca koje je slozio posle ubacivanja verovatno mogu i da se protumace kao "jao sto me usralo". :)
имао је пре те зелене (на истом том клипу који си ставио око 30-е секунде) жуту у веома сличној позицији, па се завршило тако што је оставио чисту прилику ронију... уосталом његов проценат (причам из главе) убачених далеких кугли је био око 60-65%... а још нишанити далеку куглу од мартинеле, тешко
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...