Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Sjajan video...Voleo bih da negde pogledam njegov mec protiv Rexa Williamsa, na kojem je prva tri frejma igrao samo levom i sva tri dobio. Tako je hteo da dokaze da prethodno nije hteo da potceni Robideuxa, protiv koga je prvi put igrao levom, pa ga je ovaj optuzio da ga potcenjuje, a Ronnie mu odgovorio da igra bolje levom nego on desnom... :lol: Medjutim, nema na YT...

Link to comment
Sjajan video...
moli bi sad da ga apdejtuju :) jer to sto su rekli stiv dejvis i ken doerti (sto sam i ja verovala, hehe) se eto obistinilo ne tako zadugo (pardon my serbian lol) stvarno bi bilo extra da osvoji jos bar jedno svetsko (cisto zato sto je na toj listi iza higinsa kojeg od onomad nemrem ocima da gledam) (koji takodje ima 4 titule i jedno finle vise), ali i ovo sto je do sad uradio je mnogo!(btw probacu da izbunarim taj snimak!)
Link to comment
  • 2 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

Evo ga prvi century."Rocket Ronnie O'Sullivan has officially left the launch pad", kaze komentator na Eurosportu.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Ovaj Saliven je bolestan čovek, sada malo gledam, inače ne pratim snooker već sam sa njegovim opusom malo upoznat, čovek ladno ima 96% uspešnih udaraca u proseku na turniru. :Hail: Dere nekog jadnika 12-1 u 1/4 finalu...

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Pri tome, pola godine nije nastupao na turnirima...Evo kaze da mu je ovo poslednji turnir i da ga igra samo zbog novca, jer duguje neke rate za skolarinu dece.... :ziga:

Link to comment
Pri tome, pola godine godinu dana od proslog wc u shefieldu nije nastupao na turnirima...Evo kaze da mu je ovo poslednji turnir i da ga igra samo zbog novca, jer duguje neke rate za skolarinu dece.... :ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...