Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

Meni bi to bilo odlicno finale Hendry - O'Sullivan. Jedino sto Ronnie ima nesto tezi zreb jer sad mora na Robertsona, a i Trump nije bas toliko van fokusa, narocito sto ako osvoji turnir postaje broj jedan...

Link to comment

Opa izgleda se Hendry, jedan od najvecih igraca ove igre, penzionisao posle ispadanja sa WC-a. Kakva steta sto nije uspeo da dogura do finala.

Link to comment

Steta sto vise ljudi ne prati snooker. O'Saliven igra u neverovatnoj formi a ostali polufinalisti su poprilicno neocekivani. Mislio sam da ce Mekgvajer (posrbio prezime) stici do finala, ali ocajno igra protiv Kartera (mada danas imao par pozitivnih momenata).

Link to comment

Finale Roni-Karter. Ronijevo četvrto finale, nije izgubio niti jedno, jednom dobio Kartera u finalu. Karteru drugo.Odličan snuker se igrao, brzo poispadali neki favoriti, Roni favorit, smiren, nema one svoje lapseve i padove u ništa koji traju po sesiju-dvije. Naoštren do bola.Ja odgledah sigurno 70% mečeva, sjajnih poteza je bilo.

Link to comment

I ja gledam svaki dan...nisam mogao da ispratim bas sve sesije, ali vecinu jesam. Sjajan snuker...Roni je potpuno neverovatan, ovakao, kad sam sebe obuzda, mislim da niko nema sanse protiv njega. Citao sam analizu nekog baje sa BBC koji kaze da je igrati protiv ovakvog Ronija kao da drzite tigra za rep. Covek je za mene najbolji snuker igrac svih vremena.Juce je odigrao nekoliko defanzivnih poteza da ti pamet stane. :Hail: Nadam se da se samo salio kad je najavio da mu je ovo poslednje takmicenje. Jer posle njega nece biti isto...obozavam tog momka.

Link to comment

roni odlican, mada je ali daleko od forme koja se ocekuje od finaliste wc, previse gresi cak i na nekim udarcima koje bi i ja ubacio..

Edited by Takanohana
Link to comment

Karter je išao na to da uspori meč, i juče mu je to donekle radilo posao, sad, kako se Roni odaljava u vidu Ptice trkačice tako Karter napušta taktiku, igra rizičnije i gubi fokusiranost. Stvarno ne vidim da može da se izvuče iz ovog gliba.

Link to comment

dakle bilo je vanserijsko uzivanje gledati ovaj turnir i naravno ronija, nisam htela nista da postujem da ne baksuziram :D al sad mogunemam reci sta je Covek odigrao i na koji nacin,koliko nemogucih poteza koji su bukvalno zaustavili dah, volim sto ne voli da dobija na srecu kako se nervira (kao kad je crvena usla u srednju levu rupu (nenamerno)): D, koliko je njemu trebala ova titula posle berlina i mastersa i svega, znaci mnogo mi je drago sto je uspeo da se mentalno i pshicki pokupi i drzi kroz svaki hbni mec.. ukratko divna jedna osoba, e da : D))elemnadam se da ce da iskoristi narednih 6 meseci da se maksimalno nauziva sa svojim decom a onda se vrati i nastavi u istom majndsetu jer bez ronija snuker jednostavno nije to sto jeste sa njim!snuker nije ubacivati loptice u rupe, to moze cak i tramp hahaha i tako :)nisam mogla da zamislim bolji kraj sezone od ovoga. apsolutni vrh!545782_452445328114736_155895761103029_1677666_1503320530_n.jpgedit: e da, svaka cast aliju na pokazanom poboljsanju u svojoj igri, drzao se negde do sedmog frejma ali se tad vec videlo da se nekako predao.. jbg ne mozes da se trkas sa raketom pa imao i avionce : d)) (ali ce da uzme titulu drugi put (kad roni ode u penziju kako je rekao ; ))

Edited by Lavinia Amaldi
Link to comment

Tako je to kad te onaj od gore pogleda i kaze: Mali, bices najbolji! I jos ti da sposobnost da igras i levom.Steta sto Hendry nije izdrzao do finala. Kakav bi to mec bio...mada, prosao bi kao Carter... :P A hvala i psihijatru Steveu Petersu... :Hail:ronnies.jpg

Edited by The Ghost
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...