Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

poslednji frame - paradigma citavog meca. mislim da nikad nisam gledao igraca koji s ovakvom preciznoscu pogadja long potove.uze matori cheater <_<

Link to comment
dakle ne mogu da verujem da sam gledala ovo samo da bih videla higinsa as no 1 (again i posle svega...)
meni je Higins bas sarmer.
Link to comment
meni je Higins bas sarmer.
To je taj Šarm Džon Goti Higinsa cool.gif Ipak, za ono snukerovanje na pink :Hail: . Nisam za to da ziheraši pobjeđuju (mada pored Trampa svi djeluju kao ziheraši, ipak je bolje ovo nego finale Ding-Higins, to bi se igralo do 4 AM), ovdje je Higins namjerno puštao Trampa da igra svoju agresivnu igru, Trampa nije išlo ponekad, Higinsa jeste, ali mislim da Tramp mora da počne da igra malčice više na sejftije, čisto da ih izvježba. Njegova sejfti igra je bila očajna, da je bila na 50% potinga dobio bi ga. Posljednja dva frejma su bili pravi primjer za to. Kad je Trampu trebao snuker, nije mogao da ga postavi ni s glave, a kad je trebao Higinsu, on mu to odradi majstorski sa svega tri kugle na astalu. Ovim posljednjim frejmom mi je ipak nekako ublažio muku što je uzeo SP, još je Tramp zelen, ali ima da im bude trauma svima kad ga vide prekoputa, pogotovo na takmičenjima sa manjim brojem frejmova.
Link to comment

Najbolje finale u prošlih nekoliko godina. Tramp mi je prvo bio izrazito antipatičan zbog frizure, no kako je vreme prolazilo, navijao sam za njega iz sve snage. Mali je novi Džimi Vajt.

Link to comment
Najbolje finale u prošlih nekoliko godina. Tramp mi je prvo bio izrazito antipatičan zbog frizure, no kako je vreme prolazilo, navijao sam za njega iz sve snage. Mali je novi Džimi Vajt.
potpis. Ovo je prvi put posle Dinga pre 3, 4 godine da se pojavljuje neko nov za koga će da kažu "wow!". A mislim da je klasa za Dinga, iako bi mogao od njega da nauči ponešto o kontroli meča i ziherašenju.
Link to comment

Vrhunsko finale i zasluzena titula za Higginsa. Bio je gotov danas na 12:9, prsao je posle loseg pozicioniranja bele i pokusao na silu da ubaci crvenu za koju se videlo da nema sanse da udje. Trump ga je vratio kad je rizikovao na plavu umesto da odigra safety i tu je izgubio mec. Ne mogu da navijam za coveka koji je prodao svoj sport, ali kapa dole za ono sto je odigrao na ovom prvenstvu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...