Jump to content
IGNORED

SNOOKER


Zizou

Recommended Posts

UK Championship Drawjuce tramp (opet) dobio ronija na tesno :)roni kaze mozda bi mogao i da se povuce iz snukera in order to find love :wub:u cetvrtfinale se za sad plasirali megvajer / tramp, ding i / robertson... Edited by Lavinia Amaldi
Link to comment

Mark Allen isprozivao Hearna, indirektno i igrace koji su glasali za njega, zbog zajebavanja sa formatom UK Championshipa. Jedan fin citat:

"It's not all about bringing people in to watch and have a good time, shouting and having a drink. He [Hearn] needs to get away from the darts factor. It's getting close to that."
Link to comment

sta bi sa selbijem :blink:, ode i on, nisam mogla sinoc da gledam vratila se kasno iz gradaanyway trenutno igraju ding i robertson, meni ineteresantan mech, gotivim obojicu, s tim da je ding vec dva puta uzimao ovaj trofej u ruke ovaj drugi well. pretpostavljam da ce tramp da dobije ~lako, proglasise ga za favorita turnira (ja ne bih volela, jbg mozda sam medju retkima kojima klinac malkice ide na zivce :D - osim ako pobedjuje higinsa, uf to mi je milo bas bas :D) so - go megvajer go :D

Link to comment

zavrsen prvi deo meca izmedju robertsona i trampa, ko voli snuker mogao je da uziva u ovih tri sata igre.4 - 4, tramp vodio robertson izjednacavao, gomila extra poteza (i povremenih obostranih gresaka naravno) nastavak vecerassto se mene tice ovo je moglo da bude i finale :)post-176-13234461790514.jpg

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Danas poceo World Championship u Sefildu...upravo je Henri napravio 147 protiv Bingama...cak su i Doerti i Robertson sa susednog stola prestali da igraju dok je ovaj cistio sto...fantasticno :Hail:edit: typo

Edited by Behemoth
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...