Jump to content
IGNORED

"Mediteran kakav je nekad bio"


kyo

Recommended Posts

32 minutes ago, InvisibleLight said:

Su_per!(sv.pera), aj daj jos neke otočke zanimljivosti:)

Hocu, ako mi padne na pamet :).

Uzivaces sigurno. Samo je zaista ove godine pretoplo more 

Link to comment

Jao divna je makarska rivijera :)

Kod mene puse hladan vetar, na plazi nema zive duse, more bara puna meduza :). Izgleda kao da je ledarica 

 

IMG_20240721_094436.jpg

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
10 minutes ago, Sandradjer said:

Jao divna je makarska rivijera :)

Kod mene puse hladan vetar, na plazi nema zive duse, more bara puna meduza :). Izgleda kao da je ledarica 

 

IMG_20240721_094436.jpg

 

 

koja plaza ovo?

Link to comment
14 minutes ago, InvisibleLight said:

 

 

koja plaza ovo?

To je zapadna strana Zlatnog rata, ona na kojoj su valovi i duva. A ona uvalica koja se vidi u desnom cosku po sredini je nudisticka plaza (jedna od dve koliko ih je u Bolu). A u daljini je Murvica, mozda na 3-4 km. Mozda bi ti bilo zanimljivo jer je veoma strm put da se dodje do nje. Lepa je, ima neki dobar bar iz kog sa visine gledas more za opustanje

Edited by Sandradjer
  • Hvala 1
Link to comment

super, icicu naravno i do murvice. ne deluje da je još uvek gužva na ZR, barem na ovoj strani

Link to comment
29 minutes ago, InvisibleLight said:

super, icicu naravno i do murvice. ne deluje da je još uvek gužva na ZR, barem na ovoj strani

Guzva je kad pristanu ove ekskurzija ladje, otprilike 12-16. Ujutru i uvece je milina za sad :wub:

  • Wub 2
Link to comment
On 18. 7. 2024. at 14:42, Svemir Zeka said:

Ima ih više, ovo je baš u Splitskoj, a ovo nešto izvan. Nadomak Splitske, ima šumarak pre i posle 

FB_IMG_1721306296541.jpg.a58e4b238c80ab63a40599eda582dc26.jpg

 

Samo imaj u vidu ako ideš, u kamenjaru van naselja i po divljim plažama ima zmija, samo malo povedi računa, čisto just in case. Nikog još nije ujela od mojih (znam ekipu koja je stalno tamo), ali ih ipak ima. 

 

Liči na Gabrovu, tamo se skupljaju smeće i štroka, voda postane grozna popodne :(

 

11 hours ago, InvisibleLight said:

super, icicu naravno i do murvice. ne deluje da je još uvek gužva na ZR, barem na ovoj strani

 

Murvica je 10x bolja od ZR, otprilike :D

 

(bio danas)

  • Wub 2
Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

Liči na Gabrovu, tamo se skupljaju smeće i štroka, voda postane grozna popodne :(

Onda to nije to.

Link to comment
On 20. 7. 2024. at 21:04, bags said:

Stigla sestra u Baske vode i prva slika sto je poslala. :lol:

 

IMG_20240720_205946.jpg

 

 

Ja sam godinama išao u Baško polje, kamp odmah pored, sad si mi baš probudio uspomene

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, copkillah said:

Murvica je 10x bolja od ZR, otprilike :D

 

(bio danas)

Lepa je Murvica, posebna.

ZR je cili svit :wub:

Link to comment

Meni i ovde dobro

Sve na Braču je dobro, pa deset mesta, pa bilo šta drugo

  • Wub 2
  • Tužno 1
Link to comment
5 hours ago, Sandradjer said:

Lepa je Murvica, posebna.

ZR je cili svit :wub:

 

Ma lep je, tu nema šta, ali ja baš ne podnosim taj košnica fazon, konstantnu buku. Kad sam bio prvi put, nisi imao gde peškir da staviš, mene to užasava. To je mesto za kajtsurfere, sve ostalo mi je too much, plaža za mene treba da budu zrikavci i što manje ostalih zvukova :)

 

Desno od ZR ima super plaža i štekova, posebno koga ne mrzi da se iscima tamo dalje od Murvice.

  • Wub 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...