Jump to content
IGNORED

Jezički XEJT


makaronee

Recommended Posts

Milionizovane trepavice. Kad mogu da kažu Englezi i Španci, što ne bismo i mi. <_< Kad vam već prodajemo proizvod, izvol'te i malo jezika pride. Da ne dolazimo dvaput. Polako se pretvaram u Rasejanog. :oedit: uf, je l' ovo za onaj drugi topić :unsure:

Edited by leto je
Link to comment
ajde izboksovati, to bi bilo izdejstvovati, recimo ?
Избоксовати има својих 20 година или ту негде. Значило је тада "издејствовати, али с муком или на мишиће".Мада ту као средство за издеј...ствљавање :) помажу и некакви јади, од оне једвите сорте. Не знам има ли ишта једвитије од њих, или било шта друго да је једвито. Та реч је једно сироче.
Link to comment
ali skapirati je deo jezika, pre svega slenga, već jedno 30 godina, ako ne i više.
Sto ne menja cinjenicu da se meni skapirati ne svidja, te da mu je mesto na ovoj temi. :)
Link to comment
Sta su milionizovane trepavice? :unsure: Je l' to nesto kao ekstra devicansko ulje i volumen kose?
Uz pomoć novih maskara, trepavice deluju kao da ih je milion. :) Uz moderan proizvod, moderan jezik. :)
Link to comment

I tako dobismo novu reč: ultraš. Valjda po Ici Ultrašu. Za nejač koja stavove izražava kamenovanjem, paljenjem i kovčegovanjem. Hejt totalni i za ovu moju izmišljenu.

Link to comment

nekad me uhvati nervno rastrojstvo, labilna sam i razdražljiva i zbog ovoga bih ujedala:(prepreneto sa aktuelne teme, sadržaj je nebitan, autor nije niko od forumaša, bobu hvala! biggrin.gif)

Kakvu saljemo sliku u svet ? Sta ce posle da misle o nama ? A mi cemo da se cudimo , ma da ! Mnoge naravno zabole i za homoseksualce i za Kosovo , ali su isli da lome i da se izivljavaju . Ali , najgore je sto stvarno ima onih koji ne podnose pripadnike gej populacije , koji ih mrze , preziru , a zasto ? Samo zato sto su drugaciji. Samo zato sto imaju potrebu nekog da mrze. Samo zato sto su iskompleksirani , isfrustrirani , neostvareni i sto moraju da nadju nekog slabijeg koga ce da mrze i na kome ce da se izivljavaju. Znaci da nije bilo pandura ladno bi pobili njih ? Ej bre , pobili bi ih.
ovde nema, ali dešava se da između znaka interpunkcije stave razmak, a onda početak nove rečenice zalepe za taj isti znak. grrrr!kad se ovako frljaju razmacima ne mogu da se nateram da čitam. mogu da shvatim u smsovima- štede ljudi prostor, ali na netu ili, još gore, u zvaničnim papirima, stručnim, seminarskim radovima... svega sam se nagledala.jednom sam prijateljici sve lepo ispravila i vratila tako skockan mail. ona me pitala što joj vraćam bez odgovora, nije primetila. dry.gif
Link to comment
:lolol: e jesi džangrizalo
sad.gif

gle čuda, bez interpunkcije mi ne smeta. biggrin.gif

Skoncentrisati se. baš, baš iritira.
joj, saro, sad sam se setila mučne scene.dok smo studirale, došla najboljoj drugarici u posetu rođaka koju je do tada videla jednom. došla verovatno pod pritiskom familije. situacija krajnje nategnuta, svi jedva čekaju da se raziđu, niko se ne trudi da održi konverzaciju. jedino njenoj ćerki, klinki od 7-8 godina dobro. trčkara dete, nečim se zabavlja, zapitkuje. mama, sve vreme, kao pokvarena ploča, ponavlja: (valjda umesto smiri se) kristina, skoncentriši se! isuse.gifedit: još jedan isuse.gif za spoznaju kakve sve gluposti pamtim. Edited by stormy
Link to comment
kristina, skoncentriši se! isuse.gif
Ћеркина догодовштина са хемије. Један сипа растварач у нешто, незгодна је посуда и мора много да пази да ни кап не проспе. Остали га пођебавају.- would you please stop with that? I'm concentrating!- on the contrary: you're diluting.
Link to comment

Počinjem da se osećam loše kad mi padne na pamet da nešto stavim ovde. Ali mi teško pada kad u novini poput Politike vidim da piše ne poštovanje. Ili kad čujem vrhunsku umetnicu kako priča da je kao mala želela da postane lekar, jer joj je deda bio bolećiv, pa je htela da ga izleči.

Link to comment
Počinjem da se osećam loše kad mi padne na pamet da nešto stavim ovde. Ali mi teško pada kad u novini poput Politike vidim da piše ne poštovanje. Ili kad čujem vrhunsku umetnicu kako priča da je kao mala želela da postane lekar, jer joj je deda bio bolećiv, pa je htela da ga izleči.
Таква времена дошла, и болећивост се сматра за болест :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...