Jump to content
IGNORED

Jezički XEJT


makaronee

Recommended Posts

Uh, Aligrudić i Sunđer Bob (a u duši Patrik) nadmašuju moja očekivanja.Obojica koriste i reč izrazgovarati (nešto). "To moramo izrazgovarati." :isuse:Osim što im kanda raste ponos što eto svakodnevno toliko moraju da koriste engleski da im on već "ometa" srpski, osećam da su i ponosni što polako uvode nove termine u maternji, a samim njihovim korišćenjem odudaraju od "pučine, stoke jedne grdne". A ovamo obični... (dopisati po želji).:isuse:Sigurno imaju još bisera, ali ko bi to slušao...

Edited by FranziskaKafka
Link to comment

Ne znam da l' je neko spomenuo, ali mi sve vise ide na zivce kada raznorazne estradne zvezde, TV licnosti, poznate face i slicne kreture svoje recenice pocinju sa Ja licno mislim da... i Moje licno misljenje je...Ma nemoj? Za razliku kada mislis tudje, ili kada neko drugi misli 'mesto tebe? <_<Moze li se misliti nelicno? Je li to neki budisticki koncept?

Edited by hazard
Link to comment
Uh, Aligrudić i Sunđer Bob (a u duši Patrik) nadmašuju moja očekivanja.Obojica koriste i reč izrazgovarati (nešto). "To moramo izrazgovarati." :isuse:Osim što im kanda raste ponos što eto svakodnevno toliko moraju da koriste engleski da im on već "ometa" srpski, osećam da su i ponosni što polako uvode nove termine u maternji, a samim njihovim korišćenjem odudaraju od "pučine, stoke jedne grdne". A ovamo obični... (dopisati po želji).:isuse:Sigurno imaju još bisera, ali ko bi to slušao...
Nisam gledao pa ne znam, ali možda je izrazgovarati neka nova zvrdalama ili pofrkancija, koje su karakteristične za dečije serije?
Link to comment
Nisam gledao pa ne znam, ali možda je izrazgovarati neka nova zvrdalama ili pofrkancija, koje su karakteristične za dečije serije?
А, напредују клинци, сад већ самостално гледају дечије серије.
Link to comment
Nisam gledao pa ne znam, ali možda je izrazgovarati neka nova zvrdalama ili pofrkancija, koje su karakteristične za dečije serije?
Jok. Sunđer Bob je naš ministar.... A Aligrudić je Aligrudić, i skroz je ozbiljan kad misli na discuss. Edited by FranziskaKafka
Link to comment
A da l' kogod gubi san zbog ovog gubljenja sna iz naslova? :P
Нем'пОјма... ако сам га некад и губио, сваки пут сам га опет нашао. Ево, јутрос сам сањао ову твоју поруку, и то двапут.
Link to comment

Ma ne samo da ne gubim san, nego sam autofasciniran svojom samo parcijalnom osvešćenošću po pitanju kad mi se jezici mešaju a kad ne. Recimo za "gubiti san" nikad ne bih ni posumnjao!!

Link to comment
Ma ne samo da ne gubim san, nego sam autofasciniran svojom samo parcijalnom osvešćenošću po pitanju kad mi se jezici mešaju a kad ne. Recimo za "gubiti san" nikad ne bih ni posumnjao!!
"i kad sam prvi put vidiotvojih ociju sjaj izgubio sam san"Sead Memić-Vajta:D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...