Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Tetkasta korpa ftw.
:lol:ma ima i nosaca/korpi za pozadi koje se lako demontiraju ali su preskupe (25+ e) Edited by CowBoy
Link to comment
Ko želi za Sirminum može u ponedeljakJa razmišljam o nečemu poput Srebrnog jezera za vikend.Inače, ja sam pre za zajedničku vožnju podno Avale, pa do jezera Bela Reka nego do Obedske bare.34897743.jpgDo bare je ravno i dosadno, a možda za neke i predaleko. Tamo i nazad ima oko 100 km.Do Bele Reke i nazad bi bilo oko 60ak ili malo duže ako bi išli na Sremčicu i Ostružnicu.Naravno, ako većina odluči drugačije povinovaću se diktaturi proleterijata. Edited by salerokada
Link to comment

ti si svakako iskusniji i znaš za neke destinacije za koje ja nisam ni čula :)tako da mi se predlog sviđa.. ostali nek se izjasne da li su i za gde zainteresovani

Link to comment

Bela Reka je dobro skriveni kutak prilično blizu Bg-a. Ako neko putuje prugom Bg-Bar možda je prepoznaje kao tešku nedođiju posle koje počinje jedan dugačak tunel.Malo ljudi zna za to jezero. Pre par godina sam vodio društvo tamo za 1. maj, prošle godine jednu grupu biciklista, pa mogu sada da nastavim da upoznajem ljude sa skrivenim lepotama Bg okoline. :)

Link to comment

naucih nesto novo sa fotke, a bogami vidim i nesto sto mi nije jasnolepa lokacijapre dva dana sam video jednu devojku sa cetiri torbe od kojih se prakticno ne vidi biciklza vikend cu morati da spakujem pistaljku, a i nesto opreme za sanaciju kvarovaopet cemo u neku divljinu da sibnemo

Link to comment
ti si svakako iskusniji i znaš za neke destinacije za koje ja nisam ni čula :)tako da mi se predlog sviđa.. ostali nek se izjasne da li su i za gde zainteresovani
ja odavde mogu do obedske bare ('plan plus' mi nasao najkraci put 48 km), al do srebrnog jezera bas i ne:)javite sta ste odlucili. ovaj vkend sam slobodna u nedelju, a sledeci u subotuako neko dolazi sad u ponedeljak sirmium turu nek se javi:)*jasno mi je da ste u velikoj vecini i da je glupo da idete do o.b. samo jer je meni dostupna. birajte te atraktivnije ture, dogovoricemo se nekako i za nesto sto i ja mogu dosegnuti drugi put ;) Edited by InvisibleLight
Link to comment

Uf, mogla bi neka vožnja malo da "padne" . Aktivirao sam biciklo i vidim da treba da se menjaju kočnice a mogao bih i prednji točak da zamenim :)

Link to comment
naucih nesto novo sa fotke, a bogami vidim i nesto sto mi nije jasno
Bela Reka je veštačko jezero. Beton desno je nasip, a beton lepo prelivnik.Inače, jednom sam pored jezera prvo video ogromnu kornjaču, a ona i ogromnu zmiju :lol:
pre dva dana sam video jednu devojku sa cetiri torbe od kojih se prakticno ne vidi bicikl
Verovatno se radi o cikloturistkinji. Ima ih dosta koji voze kroz ove krajeve poslednjih godina. Severo-istočna Srbija svoj turizam sve više bazira na njima.Dolaze preko Euro-velo staze.Srbija u EuroVelo unijiSistem putokazne signalizacije
Link to comment
ja odavde mogu do obedske bare ('plan plus' mi nasao najkraci put 48 km), al do srebrnog jezera bas i ne:)javite sta ste odlucili. ovaj vkend sam slobodna u nedelju, a sledeci u subotuako neko dolazi sad u ponedeljak sirmium turu nek se javi:)*jasno mi je da ste u velikoj vecini i da je glupo da idete do o.b. samo jer je meni dostupna. birajte te atraktivnije ture, dogovoricemo se nekako i za nesto sto i ja mogu dosegnuti drugi put ;)
Kako ne možeš do Srebernog jezera? :huh: :lol:Iako verovatno znam ponajbolje okolinu grada i moguće ture, vikendom sam uglavnom van grada pa je nisam dostupan za vožnju. Za vikend vožnju ću verovatno biti slobodan tek 1. juna.Za dnevne vožnje sam slobodan stalno, ako Bg, Pa i okolišni biciklisti imaju želju za pedalanjem.
Link to comment
Bela Reka je veštačko jezero. Beton desno je nasip, a beton lepo prelivnik.
Skontao objekte, ali mi nije jasan onaj zub u vodi
Inače, jednom sam pored jezera prvo video ogromnu kornjaču, a ona i ogromnu zmiju :lol:
sto sam trazio to sam i dobio kad sam nedorecen :Dza kaznu ce da idem na terapiju razbijanja straha od zmija :)a ta prica se nastavlja...teretana, bike, jos cu poceti i da setam :(dobru voznju zelim :)
Link to comment
Kako ne možeš do Srebernog jezera? :huh::lol:
srebrno jezero - lepenski vir - golubacka tvrdjava - boki, pajko, suzi mancici? :ziga:sretna vam tura, cuvajte se pajka na drumu :Pstvarno lep krajolik, koliko se vidi na ovom insertu. dosadno je voziti ravnicarskim drumom, sve ravno i monotono. meni je najlepse (sto mi je izvodljivo u okviru jednog dana) voznja na sever - do i po fruskoj gori, ovo ostalo je sve dosadno
Link to comment
Pa nemoj da dozvolis sebi da se smoris zato sto si spora uz obilje semafora i radova. Voznja se i racuna na otvorenom, gde nema prepreka i razloga za usporavanje nego samo mlataras nogama pokusavajuci da se koncentrises na disanje. Da moram stalno da usporavam i stajem zbog semafora ne bih ni merio vreme....Dakle, samo cistina i ravno.
He! Pa ja vozim kroz centar velikog grada, dakle puno semafora, radova, automobila, autobusa, tramvaja, pešaka, ništa opuštencija.Inače ima više alternativnih puteva, neki su više kroz parkove i zelene putiće, ne kroz centar-centar, ali svejedno ima automobila, pešaka, semafora (malo manje), kučića, mačića, ima sve. Sve u svemu, ništa čistina i opuštencija.
Link to comment
He! Pa ja vozim kroz centar velikog grada, dakle puno semafora, radova, automobila, autobusa, tramvaja, pešaka, ništa opuštencija.Inače ima više alternativnih puteva, neki su više kroz parkove i zelene putiće, ne kroz centar-centar, ali svejedno ima automobila, pešaka, semafora (malo manje), kučića, mačića, ima sve. Sve u svemu, ništa čistina i opuštencija.
Dokotrljas se nekako do dunavskog keja posle 22h i picis nesmetano i velikom brzinom.
Link to comment
Skontao objekte, ali mi nije jasan onaj zub u vodidobru voznju zelim :)
To je prvi prelivnik. Ovaj levo je rezervni, veliki. Verovatno kada dođe do velikog vodostaja pa onaj prvi, manji, ne može da prihvati svu vodu.
stvarno lep krajolik, koliko se vidi na ovom insertu. dosadno je voziti ravnicarskim drumom, sve ravno i monotono. meni je najlepse (sto mi je izvodljivo u okviru jednog dana) voznja na sever - do i po fruskoj gori,
A da voziš na jug? Ka Šapcu i brdima iza njega?Složio bih se za ravnicu. Obedska bara dolazi u obzir samo ako uključuje neki roštilj pride!
Link to comment
To je prvi prelivnik. Ovaj levo je rezervni, veliki. Verovatno kada dođe do velikog vodostaja pa onaj prvi, manji, ne može da prihvati svu vodu.
SkontoOvako od pozadi lici na zub za umirenje toka.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...