Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Ma kakvi. Bez Tsonge mozemo da racunamo odmah na Novakova dva poena jer su mu ostali francuski igraci manje-vise redovne musterije. Ovo je svakako dobra vest za nas. Nije bas za radovanje posto je povreda u pitanju i ne bi bilo sportski ali jeste dobra vest.
ma, conga ovih dana nije conga od ranije koga se treba nesto posebno plasiti.
Link to comment
ma, conga ovih dana nije conga od ranije koga se treba nesto posebno plasiti.
Pusti ti to. Ne bi se prvi put desilo da igrac odjednom poludi u Davis Cup mecu, a Novak je zaredjao sa time da meceve sa Klejem zavrsi obranih usiju. Svi ovi ostali francuski igraci se boje Djokovica jer ih obicno pegla kad mu se nadju u zrebu.
Link to comment

Francuzi se navodno spremaju za mec trenirajuci uz huliane dobrovoljce, kao da bi se navikli na beogradski ambijent. Ako je stvarno tako, onda bi ih mozda trebalo iznenaditi jednom narodnopozorisnom atmosferom.

Link to comment
Francuzi se navodno spremaju za mec trenirajuci uz huliane dobrovoljce, kao da bi se navikli na beogradski ambijent. Ako je stvarno tako, onda bi ih mozda trebalo iznenaditi jednom narodnopozorisnom atmosferom.
Pa, kad uglavnom ne igraju Rolan Garros ili rano ispadaju sa njega pa nemaju prilike da se navikavaju na najogavniju publiku na svetu.
Link to comment
Ortak stajao u redu dva sata i na kraju sve rasprodato u TC Usce....jel zna neko kako doci do karata, na bilo koji nacin, po kojoj god ceni?!?
dok sam kupovao javili su blagajni da su karte rasprodate. nezgodno je sto karte stampaju na obicnom papiru tako da ce biti veliki rizik kupiti od tapkarosa
Link to comment

Inace da se pokenjam po TSSu akonto prodaje ulaznica. Prvo, nedeljama niko nista ne spominje o kartama - sve sto je na TSSovom sajtu pisalo je da ce se aktivni takmicari (teniseri) jave do 12. novembra kako bi mogli da dobiju besplatne karte (sto mi bas i nije jasno, doduse mozda ih nema mnogo pa ajde) a o tome kada ce karte u prodaju - nista. Sluzbe za prodaju karata su naravno najavljivale kako ce biti moguce rezervisati karte telefonom, preko interneta itd. I onda se juce stidljivo pojavi vest u novinama da karte idu u prodaju sutra, i onda na sajtu pise da se kupuju iskljucivo licno (nista rezervacija telefonom, internetom) i to na koliko, 3 prodajna mesta u Beogradu? I onda karte planu za pola dana.Dakle, ako je neko iz unutrasnjosti hteo da dodje da gleda ovo (ima i ljubitelja tenisa van Beograda, zamislite) ispusio je za karte, ako je neko hteo da dodje iz inostranstva - takodje. Ja sam kupio avionsku kartu da doletim za taj vikend da bi gledao, srecom imao sam nekoga u BGu da mi uzme karte, inace bi bila mosa.Bas me zanima koliko je karata zapravo prodato a koliko je "trebovano" za raznorazne "sponzore i prijatelje" i slicno. Kapiram pola kapaciteta Arene.Bas su sabani.

Edited by hazard
Link to comment
Pa, kad uglavnom ne igraju Rolan Garros ili rano ispadaju sa njega pa nemaju prilike da se navikavaju na najogavniju publiku na svetu.
Monfils - Federer u Parizu je bio mec na svetlom tragu huliganskih klasika, npr. Rad - Novi Pazar. Da sam Roger, nikad se ne bih vratio tamo. Edited by April
Link to comment
Monfils - Federer u Parizu je bio mec na svetlom tragu huliganskih klasika, npr. Rad - Novi Pazar. Da sam Roger, nikad se ne bih vratio tamo.
Ima vec i-ha-haj godina kako je francuska teniska publika postala neizdrziva. To mi je bas cudno, radi se o jednoj od "najteniskijih" nacija na svetu.
Link to comment
Teniski savez Srbije saopštio je da je u prodaju pušteno samo 5.080 kompleta ulaznica za finalni meč Dejvis kupa između Srbije i Francuske.Prodaja ulaznica počela je u utorak, a već posle dva sata saopšteno je da karata više nema.Ta informacija je prouzrokovala proteste velikog broja ljubitelja tenisa koji su stajali u redu ispred Beogradske arene. U saopštenju TSS navodi se da je zbog izgradnje komentatorskih kabina kapacitet Beogradske arene za taj meč smanjen na 15.390 mesta.Za Svetsku tenisku federaciju izdvojeno je 1.600 mesta, a isti broj ulaznica dobila je Teniska federacija Francuske. Pored toga, TSS je 3.311 karata izdvojio za sve srpske registrovane tenisere.Za novinare je izdvojeno 400, a za potrebe igrača i članova stručnog štaba reprezentacije Srbije 500 mesta. Volonteri su dobili 247 kompleta, a 420 karata je povučeno iz prodaje zbog instaliranja "hok aj" sistema.TSS je za potrebe ugovornih obaveza izdvojio još 1.000 kompleta, zbog bezbednosti igrača i sudija nije se prodavalo 256 ulaznica, a još 276 ih je povučeno iz prodaje zato što je ocenjeno da se sa tih mesta ne vidi čitav teren.Kada se sve to sabere, ljubiteljima tenisa ponuđeno je nešto više od 5.000 ulaznica, odnosno četvrtina uobičajenog kapaciteta Beogradske arene.
<_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...