Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

covece, kako lupeta ovaj magarac.http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2010&mm=10&dd=28&nav_id=468370

Link to comment
covece, kako lupeta ovaj magarac.http://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2010&mm=10&dd=28&nav_id=468370
ali komentari :Hail::isuse::mellow: ...
cudi me da niko nije proverio ovu izjavu francuza! ja jesam, otisao sam na yahoo.sport-france i procitao interviju! rekao je bice pakleno, malo neprijateljska, 18.000 srba ce biti protiv nas, it.slicno! ni rec o italiji, mrznji, gej-paradi, huliganima... otprlike ovo je rekao: "Пакао" у Београду ... "Пакао", "непријатељска" или "нездрава". Да евоцира атмосферу треба да превлада у Београду три дана у Дејвис купу између Француске и Србија (3 до 5. децембра), капитен Блуз не млевеног меса речи. Ни његова поређења. "Када играте против Надала на Ролан Гаросу морамо припремити да иде у пакао Слично томе, када се лице Ђоковић у Србија против 20.000 навијача са познатим патриотизам., Ми такође треба очекивати да идем пакао. Ту ће бити непријатељски публика Само десетак идиота да би овај изузетно нездрава.. Може бити изненађења тамо. То неће бити у Лиону или Клермон-Феран. Будите спремни svako moze procitati, a ko ne razume francuski (kao i ja) ima google-prevod, pa izvolite! bezveze se palite, zbog nicega i nista! vazno da ste vi svi veliki patrioti, bila neka vesta tacna a kamoli pogresna!(violina, 28. oktobar 2010 18:11)
i odgovor
@violina: Majstore, pročita li ti "svoj Google prevod"? Gde bre u originalu nađe "mleveno meso"? Uh, al si poentirao. Inače, francuski original je prilično verno preveden na srpski. Naravno, u originalu nema "mlevenog mesa"...(Stradivarijus, 28. oktobar 2010 19:11)
a ovaj da je kreten, kreten je.
Link to comment

Sto bi nam ovo leglo:

Conga ne igra protiv Srbije?Francuski teniser Žo-Vilfred Conga mogao bi da propusti finale Dejvis kupa protiv Srbije, koje se igra 3. do 5. decembra u „Beogradskoj areni“.Conga je posle poraza u polufinalu turnira u Monpeljeu, u kom je izgubio od sunarodnika Gaela Monfisa, izjavio da ga muči povreda kolena leve noge.„Osetio sam bol na početku meča“, rekao je Conga i dodao da bi moguća pauza značila i da neće igrati u Beogradu, „Ne bih imao nikakve šanse da pobedim Novaka Đokovića ili Viktora Troickog ako tri nedelje ne budem mogao da igram“.Conga je već tokom ove sezone imao probleme sa kolenom i nije igrao tri meseca posle završetka takmičenja na Vimbldonu, a na teren se vratio početkom oktobra na turniru u Tokiju. Prvi teniser francuske će za nekoliko dana otići na preglede u Parizu i tada će biti poznato da li će učestvovati na Mastersu u glavnom gradu Francuske, koji počinje za nedelju dana, ali i da li će moći da pomogne svom timu u finalu Dejvis kupa u Beogradu
Link to comment
bolje bi bilo da roviti i nespreman conga igra.
Ma kakvi. Bez Tsonge mozemo da racunamo odmah na Novakova dva poena jer su mu ostali francuski igraci manje-vise redovne musterije. Ovo je svakako dobra vest za nas. Nije bas za radovanje posto je povreda u pitanju i ne bi bilo sportski ali jeste dobra vest.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...