Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Pri cemu uopste nisam mislio na Feindouno-a jer nisam ni obratio paznju ko je napisao taj post. Ako ne verujes vrati se par strana pa procitaj. Na sta sam dobio odgovor - ko si ti da odredjujes gde ce ko sta da pise? :lol: Bar da sam ga stvarno poslao tamo gde misli da jesam pa da mi ne bude zao sto sam se upetljavao u ovu besmislenu raspravu.
Ja sam prvi spomenuo majicu pa je i logicno da shvatim da si mislio na mene. To je vjerovatno jedini moj post na tenisu koji nema veze sa tenisom iako nisam strucnjak za isti, cesto ga gledam i volim da prokomentarisem koliko god to smece bilo.Mrzim kad neko glumi moderatora, narocito kad prigovara za nesto sto je uobicajena praksa na pbp temama i sto svi stalno rade pa sam zbog toga mozda preimpulsivno odreagovao. U tom slucaju ti se izvinjavam za pretrpljen dusevni bol, kao i za to sto sam te iznervirao spominjanjem majice :dabogsacuva:
Link to comment
koje crne tri nedelje, za pet dana je to sve gotovo
Da li smo protiv Australije imali onu sljaku koja je bila u tako jadnom stanju da je mec bio na ivici neodigravanja ?
Link to comment
Da li smo protiv Australije imali onu sljaku koja je bila u tako jadnom stanju da je mec bio na ivici neodigravanja ?
da :lol: ono, dizale su se daske (ili sta vec) na kojima je to bilo postavljeno. tuga
Link to comment

ja video milkicu u publici i srce mi bilo puno. odmah mi se aktivirala dizna za submisivne uberfukse i stara fiks-ideja, otici u njen kabinet na 7 spratu deltine zelene zgrade, zamoliti je da obuce neki dobar agent provocateur schoolgirl underwear i onda je lopaticom za ubijanje muha lupkati jako po guzi uz kvalitetan pljugazzzz. ekstra, sto bi reko zli gli :lol: !

Link to comment

Ma nek jedu govna ako ponovo bude ono blatiste. Ja sam bio u stanju da gledam nekih 5 minuta na onome i vec mi je izazivalo neprijatnost u stomaku.Drago ce mi biti da osvoje po bilo cemu, ali ne pada mi na pamet da gledam tako nesto.

Link to comment

vesti na PTC:"iz tabora naše reprezentacije stigla je vest da će se svi naši reprezentativci i članovi stručnog štaba ošišati do glave ukoliko pobede u finalu davis kupa. želimo im puno sreće!" :lolol:

Edited by ivamehiva
Link to comment
Ja sam prvi spomenuo majicu pa je i logicno da shvatim da si mislio na mene. To je vjerovatno jedini moj post na tenisu koji nema veze sa tenisom iako nisam strucnjak za isti, cesto ga gledam i volim da prokomentarisem koliko god to smece bilo.Mrzim kad neko glumi moderatora, narocito kad prigovara za nesto sto je uobicajena praksa na pbp temama i sto svi stalno rade pa sam zbog toga mozda preimpulsivno odreagovao. U tom slucaju ti se izvinjavam za pretrpljen dusevni bol, kao i za to sto sam te iznervirao spominjanjem majice :dabogsacuva:
Ma, nisam se uopste iznervirao, vise je rezignacija bila u pitanju. Bilo kako bilo, izvinjavam se i ja sto sam reagovao preterano cinicno i da ostavimo na tome.
Link to comment

Tipsar mi je neopevani gotivac još od onog čuvenog intervjua za sajt b92, a kad počne da dere na terenu i to pod ogromnim pritiskom što mu nikad nije bila jača strana, onda je lik koga je nemoguće zgotiviti do krajnjih granica.Ne znam čemu experimentisanja sa dublovima, neka odrede dvojicu, i neka se uigravaju jer uigranost para čini sasvim solidan deo trijumfa što se ne postiže čestim rokadama i experimentima.No ne budimo licimuri, svaka čast našima. :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...