Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Čestitke Montekarljanima srpskog porekla na plasmanu u finale i puno sreće protiv Montekarljana francuskog porekla.
pa sad:JT: Birthplace: Belgrade, SerbiaResidence: Belgrade, SerbiaNZ:Birthplace: Belgrade, SerbiaResidence: Belgrade, SerbiaVT:Birthplace: Belgrade, SerbiaResidence: Belgrade, SerbiaNDj:Birthplace: Belgrade, SerbiaResidence: Monte Carlo, Monaco3/4 francuza su Residence: * (Switzerland) i jedan (Michael LLODRA) Rueil Malmaison, France. sva cetvorica su rodjena u FRA. Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
Nema sta, Tipsarevic heroj... da mi je neko rekao da ce nam on doneti dva poena u singlu...
Novak preskocio prvi dan, Viktor i Ziki ocajni, a mi pobedjujemo.
Molim gospodu iz moderacije za jedan istetovirani smajli :tipsa: :Hail::Hail::Hail::Hail::Hail:
Pa smajli Tipsa vec postoji cool.gif
Link to comment
Nema sta, Tipsarevic heroj... da mi je neko rekao da ce nam on doneti dva poena u singlu...
ne znam zbog cega bi sumnjao u tipsu, covek je bog tenisa. uvek razvaljuje u dejvis kupu.finale :Hail:
Link to comment
Sasvim je realno dobiti francuze kuci uz naravno predpostavku da svi budu zdravi ...
ja bas sad kopam po netu gde se igra finale. znaci, mi domacini? itf bi mogao da se otvori ibmu kao atp i wta, sajt im je krs.
Link to comment

Tipsa nas je 'ladno odveo u finale. :lol: Kralj.Odlicni mecevi danas, narocito prvi. Dosta dobrog tenisa. No, po starom losem forumskom obicaju glavna paznja je otisla na Novakovu majicu i roditelje, kao i na budalesanje (i to netacno) o adresama nasih igraca. Nije mi jasno zasto ovi pasionirani ljubitelji NBA i Premijer Lige uopste gledaju sport koji niti vole niti razumeju. Samo nerviraju i nas i sebe.Finale Davis Cup-a. Carobno. Nisam mislio da cu tako nesto docekati da vidim u Beogradu. Zna li neko kad ce da krenu karte u prodaju? :D

Link to comment
ja bas sad kopam po netu gde se igra finale. znaci, mi domacini? itf bi mogao da se otvori ibmu kao atp i wta, sajt im je krs.
Aham u decembru u Beogradu pohrlice kompletna elita srpska pod svodove arene ...
Link to comment
No, po starom losem forumskom obicaju glavna paznja je otisla na Novakovu majicu i roditelje, kao i na budalesanje (i to netacno) o adresama nasih igraca. Nije mi jasno zasto ovi pasionirani ljubitelji NBA i Premijer Lige uopste gledaju sport koji niti vole niti razumeju. Samo nerviraju i nas i sebe.
Ti imas ozbiljan problem ako te spominjanje urnebesno ruzne majice nervira. Ponavljam, za takve slucajeve postoji ignore lista a nije tvoje da nekome odredjujes sta ce da gleda i komentarise.
Link to comment

Za takve slucajeve, pre svega, postoji tema na PZDu, cak sta vise, mislim i da postoji topik posvecen Novakovim roditeljima. Na ovom bi mogli da se drzimo tenisa.

Edited by tkd7334
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...