Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Majca je sasvim normalna, malo sarenija i to je sve... tesko je skapirati kako ljudima tokom ovog meca te stvari upadaju u oci.
Prvo sto sam vidio kad sam prebacio na tenis je bio Djovak u presarenoj majici sa buvljaka.
Link to comment

ne zanima me tenis, vidim da sad ima prenos meca na tv-u... koliko kontam igra reprezentacija srbije, pa se pitam zasto dok igra tipsarevic, kamera cesto prikazuje roditelje novaka djokovica. jesu oni selektori, predsednici teniskog saveza, drzave, sta? ili je u tenisu pravilo da se u prenosima prikazuju mame i tate reprezentativaca :unsure:

Link to comment
ne zanima me tenis, vidim da sad ima prenos meca na tv-u... koliko kontam igra reprezentacija srbije, pa se pitam zasto dok igra tipsarevic, kamera cesto prikazuje roditelje novaka djokovica. jesu oni selektori, predsednici teniskog saveza, drzave, sta? ili je u tenisu pravilo da se u prenosima prikazuju mame i tate reprezentativaca :unsure:
Reditelj to radi radi predustroznosti ... ako su mogli tek tako da sklone najboljeg teniskog komentatora , zasto ne bi mogli i njega ako im nesto dune ... <_<
:lol: Tako i izgleda samo sto ima i dosta plave boje.
dres_sn_c.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...