Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Vec se dvaput povredio jer je direktno sa nekog turnira isao da igra DC, ne znam sta jos treba da se dogodi pa da ljudi skontaju sta je ipak prioritet

Link to comment

Tim je malo jači, ne može jedan jedini meč da dobije kad Novak ne igra; po svoj prilici bi i ovde morao igrati oba svoja meča i verovatno dubl.

+1

 

ni fed se nije mlatio sa dc, sve dok se nije pojavio drugi čovek, tj. dok sten nije postao the man  :fantom:

tako i novak

dok je imao sa kim da igra, on je i igrao

Link to comment

Ima s kim da igra, Troicki može da dobije jednu. A i ako ne dobije, može da se izgubi, nije sramota izgubiti

 

Sramota je  da se jedni šalju tamo da se brukaju, a drugima su oštri kamenčići na plaži, pa moraju da obuju papuče

Link to comment

Ima s kim da igra, Troicki može da dobije jednu. A i ako ne dobije, može da se izgubi, nije sramota izgubiti

 

 

Pa eto, izgubila su sva trojica i nije sramota, u čemu je problem.

Link to comment

Ima s kim da igra, Troicki može da dobije jednu. A i ako ne dobije, može da se izgubi, nije sramota izgubiti

 

Sramota je  da se jedni šalju tamo da se brukaju, a drugima su oštri kamenčići na plaži, pa moraju da obuju papuče

pa eto, kažeš i sam, otišli da se brukaju, dakle nema sa kim da igra

 

protivurečiš sam sebi, zbilja

Link to comment

Koga, bre, boli djokovic za Davis Cup? Uzeli smo ga jednom da se upisemo na Salataru i sad klinci neka igraju. Nije trebalo ni Viktor da ide.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...