Jump to content

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Zar nije Krajinovic prijavljen??? Otkud sad Bozoljac?

 

Gde Krajinović da igra dubl, naravno da će Bozoljac, osim ako nije povređen.

Link to comment

Gde Krajinović da igra dubl, naravno da će Bozoljac, osim ako nije povređen.

 

Igrace najverovatnije Troicki, osim ako se Novaku ne bude igralo i sutra (to jest, danas) pa "tim bude odlucio" da on igra umesto Viktora.

Edited by harper
Link to comment

Igrace najverovatnije Troicki, osim ako se Novaku ne bude igralo i sutra (to jest, danas) pa "tim bude odlucio" da on igra umesto Viktora.

 

Sad kad je 2-0 mož' da igra ko hoće :)

Link to comment

Gde Krajinović da igra dubl, naravno da će Bozoljac, osim ako nije povređen.

Pa nije ni teoretski Bozoljac mogao da igra, ako je Krajinović prijavljen. Prijavljuju se 4 igrača i tu je moguće vršiti rotacije u toku meča, a Bozoljac nije bio prijavljen...
Link to comment

Prvi set 6:3 Srbija. Publika nekako kisela i mirna. Oće da gledaju sutra Noleta protiv Borna..

Па и заслужили су. Макар оно мало људи који су погинули за карте. 

Link to comment

Taj Vord uvijek igra dobro u ovom takmičenju. Opasni su oni, pogotovo zbog dubla gdje imaju bezbroj opcija.

 

Brazil protiv Argentine vodi 2-1 i iz nekoliko razloga bi nam odgovaralo da nam oni budu protivnici u julu. A sve mi se čini da će Argentinci danas preokrenuti ovo.

 

Kanađani su još jedan tim koji može daleko. Mislim da je Dejvis kup jedina stvar zbog koje Nestor još igra tenis, pošto je osvojio sve ostalo.

Link to comment

Mislim da je peti set krenuo negde u vreme početka basketa izmedju Zvezde i Metalca, tad sam pogledao rez i još igraju :lolol:

 

 

edit: i dobi Majer na kraju 15:13

Edited by Garnirung
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...