Jump to content

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Cenim da ne može da komentariše kako joj je na SI, ali fakat je da joj je blog bio nekako bolji od kolumni, mislim imao je ličnu notu pisanja, kolumna je malo upeglana, novinarskija, sterilnija.

Link to comment

Cenim da ne može da komentariše kako joj je na SI, ali fakat je da joj je blog bio nekako bolji od kolumni, mislim imao je ličnu notu pisanja, kolumna je malo upeglana, novinarskija, sterilnija.

 

Barem je podcast sa Benom Rothenbergom, No challenges remaining, veoma neupeglan, podseca vise na ranije stvari.

Link to comment

Biće da si mislio na Krunićku. Nisi jedini, iz nekog razloga ljudi nju i dalje doživljavaju kao nekog ko tek treba da krene da se bavi seniorskim tenisom, a ona profi već sedam godina.

Link to comment

Ove su igrale poslednji mec:

 

Veronica Royg - trenutno 170. na WTA (najbolji plasman 120. mesto)

Montserrat Gonzalez - 239. na WTA

Camila Campiz - 759 na WTA

Sara Gimenez - 763 na WTA

Edited by Tinman
Link to comment
  • 4 weeks later...

Bacila sam pogled na meč Đokovića i Delića i vidim Dušana Vemića među ljudima oko klupe. Jel je on kao igrač tu ili kao fikus?

Link to comment

Ne znam hoće li negde u medijima biti pomenut manji skandal na otvaranju. Obe himne je trebalo da otpeva dvadesepetočlani hor koji je jutros po dogovoru sa organizatorima uredno stigao iz Beograda, da bi ih po izlasku na teren obezbeđenje bez previše objašnjavanja udaljilo, a himne su puštene sa trake.   

Link to comment

Dobar Đoković, nije ni Mate loše odigrao, nisam siguran da bi ga Troicki lako dobio... nadam se da neće uprskati svoj meč uzgred, Ćorić nije naivan nimalo. :)

 

 

Bacila sam pogled na meč Đokovića i Delića i vidim Dušana Vemića među ljudima oko klupe. Jel je on kao igrač tu ili kao fikus?

 

Fikus

Link to comment

Nadam se da će uprskati. Ukupna pobeda valjda ne dolazi u pitanje, može opušteno da se navija za malog Ćoru

 

Pa sad, ako Ćorić dobije, u dublu će biti 50-50, a ako Hrvati dobiju dubl, onda će Troicki da igra odlučujući meč, nije ovde još ništa sigurno. :)

Edited by Time Crisis
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...