Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Ah, sada vidim i sama. U pitanju je turnir u Republici Srpskoj, koji je i osvojio.

 Znači stavio je svoj lični cilj iznad dobrobiti reprezentacije, koja će po svojoj prilici, sledeće godine igrati u zoni.

Link to comment

Ah, sada vidim i sama. U pitanju je turnir u Republici Srpskoj, koji je i osvojio.

 Znači stavio je svoj lični cilj iznad dobrobiti reprezentacije, koja će po svojoj prilici, sledeće godine igrati u zoni.

 

Svašta. Troicki se tek vratio u igru i još uvek pronalazi formu, Lajović i ostali su standardni i tu su sve vreme i logično je da igraju.

Link to comment

Samo  mislim da je Troicki i bez forme, bolji igrač od ove dvojice. I da bi dobili Indijce mnogo lakše. Samo toliko.

a zašto nije igrao đoković? barem jedan meč? otresao bi ih kao sline, ovako imamo prilično realne šanse da ispadnemo u "drugu ligu".

Edited by BlackGeorge
Link to comment

:lol:

 

jest vala,sto da se smaramo igrajuci sa Spancima, Francuzima i sl. kad mozemo sa Moldavijom, Kamerunom,Egiptom.

 

Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Samo  mislim da je Troicki i bez forme, bolji igrač od ove dvojice. I da bi dobili Indijce mnogo lakše. Samo toliko.

 

Lajović je dogurao do četvrtog kruga RG ove godine, a Troicki je u Italiji izgubio od Krajinovića. Lako je sad biti pametan, ali da je odigrao u Indiji i izgubio, onda bi tek bilo drvlje i kamenje, ko je Troickog tamo poslao. :) Inače ako ova četvorica ne mogu bez Đokovića da pobede Indiju, onda i bolje da izgube, jedan igrač ne može sam osvojiti Dejvis kup, to smo videli prošle godine, Đoković dobio svoja dva meča, a Česi lagano pregazili ostalu trojicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...