Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

funkcionise svaki sport vise nego sto ti mislis.
Ma da, obavezno :) Inače, Novak je tokom cele prošle godine igrao dubl samo dva puta, sa bratom Markom u Dubaiju i u Pekingu sa - Vavrinkom. Njih dvojica imaju jako dobar odnos i smešno je uopšte pričati o "osvetama" i šta sve ne. Edited by Time Crisis
Link to comment

Ovo je vrhunski, Švajcarci su išli na večeru u restoran "Novak" u Novom Sadu... :D Meni ovo sve deluje kao zajebancija koju je smislio Novak i da će se danas pojaviti na žrebu.

Link to comment

kome je smestio zeka rodzer? :lolol:da je car, novak bi trebalo da se pojavi i da, za vreme meca, simulira povredu, da iznervira federera. kao na proslom dc. mecu

Link to comment

baš sam i ja htela da napišem da je novak u super odnosima sa vavrinkom, kakva crna osveta, i to baš u dc meču u kome ionako nemamo šanseja se samo nadam da će spens ipak više navijati za naše, u bg već seku vene ovi što nisu došli do karata, a čujem da je ludnica i u crnoj gori :D a to za restoran, pa novak je šmeker, gde bi on propustio da ugosti kralja kad mu je već došao na prag :whistle:

Link to comment

jao cirkus, zeka rodzer je najviše smestio svojm fanovima u srbijiljudi očajni, ne mogu na ovako kratak rok da dobiju slobodne dane i da nabave karte a gledetm fedovog igranja ovde, ne mislim da je to samo zbog ispunjavanja kvote za oi, pre bih rekla da časovničaritm ove godine imaju realnu šansu da osvoje salataru i da neće da rizikuju u ovom meču(a bio bi rizik da je vava došao sam)zašto bi dvojac fed-vava bio gori od tomasa i radeka ? naprotiv, bolji su od njih i ja im i želim da je osvoje.federer je godinama bio u situacioji u kakvoj je novak u poslednje vreme, tj. da nije imao sa kime da igra taj dc. igrao je uglavnom za opstanak u svetskoj grupi i po meni je to okšto bi se mlatio u mečevima u kojima nisu imali nikakvu šansu.to je situacija da imaš 2 sigurna boda, ali taj treći nemaš gde da nađeš i u takvoj situaciji smo sada mi.dok se janko ili viktor ne vrate, i to uu punoj formi, mrka kapa.

Link to comment

Znači™, odluka Novaka da ne igra za reprezentaciju se predstavlja kao nešto odlično, svaka čast majstore, pravi si car, odmori malo na Kopu i onako ih ne bi dobili, a odluka Federera da igra za reprezentaciju je podao čin lukavog malog časovničara™.

Link to comment

Zanimljiv je taj njihov međusobni odnos, Federer je redovno nipodoštavao Vavrinku a ovaj ga je uvijek gledao kao božanstvo.. recimo, nikad nije pridavao značaja svom jedinom porazu od Vave u Monaku, tvrdio je daje bio povrijeđen u to vrijeme. Nakon fijaska protiv Amera prije dvije godine, odgovorio je da su izgubili jer je Sten igrao slabo (ako se dobro sjećam, Sten stoji pored njega dok to govori).

Link to comment
a gledetm fedovog igranja ovde, ne mislim da je to samo zbog ispunjavanja kvote za oi, pre bih rekla da časovničaritm ove godine imaju realnu šansu da osvoje salataru i da neće da rizikuju u ovom meču(a bio bi rizik da je vava došao sam)zašto bi dvojac fed-vava bio gori od tomasa i radeka ? naprotiv, bolji su od njih i ja im i želim da je osvoje.
To je već pitanje... ako budu igrali protiv SAD (ili Argentine) u polufinalu, a protiv Španije u finalu, biće im jako teško, mada naravno uvek je moguće neko iznenađenje i lakši protivnik :)
Link to comment
Znači™, odluka Novaka da ne igra za reprezentaciju se predstavlja kao nešto odlično, svaka čast majstore, pravi si car, odmori malo na Kopu i onako ih ne bi dobili, a odluka Federera da igra za reprezentaciju je podao čin lukavog malog časovničara™.
ne znam da li odgovaraš meni, ali pošto je iza mog posta, pretpostavljam da daja sam upravo napisala da mi je fedov potez logičan, obzirom na njihove šanse za salataru ove godine, nisam pominjala nikakvu podlosti da, mislim da je dobro da novak ne igra na ovaj način, tj, da mu to federer iznuđuje svojim nenajavljenim dolaskom
Zanimljiv je taj njihov međusobni odnos, Federer je redovno nipodoštavao Vavrinku a ovaj ga je uvijek gledao kao božanstvo.. recimo, nikad nije pridavao značaja svom jedinom porazu od Vave u Monaku, tvrdio je daje bio povrijeđen u to vrijeme. Nakon fijaska protiv Amera prije dvije godine, odgovorio je da su izgubili jer je Sten igrao slabo (ako se dobro sjećam, Sten stoji pored njega dok to govori).
federer nipodoštava sve i svakoga, ništa neobičnootopio se malo onomad kad su osvojili zlato na oi, ali brzo se vratio u svoj uobičajeni ego modsad će mu ovakav sten super doći da osvoje tu salataru i to je to
To je već pitanje... ako budu igrali protiv SAD (ili Argentine) u polufinalu, a protiv Španije u finalu, biće im jako teško, mada naravno uvek je moguće neko iznenađenje i lakši protivnik :)
pa biće im teško, ali ne i nemogućedok je sten bio samo ''onaj švajcarac koji gubi mečeve''tm by stanislas vavrinka , salatara je bila nemoguća misija
Link to comment

evo nekih glasina po tviterimatm da novak stižeja se iskreno nadam da neće i još iskrenije žalim što je došao u takvu situaciju ni kriv ni dužanma neka zagine nepripremljen (pre svega psihički) u dva teška meča samo da bi rodoljubimatm srce bilo na mestunadam se da će imati dovoljno integriteta da iskulira i federera i naše vrle i ponosne poznavaoce tenisa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...