Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

lepo.a novak na kopu.a i bolje mu je da ne dolazi, videli smo kako to izgleda kad je one man showed.ne mogu da nađem tu vest u blicued.ed.našla

Edited by duda
Link to comment

nekako mi je smešno da Nole ne dođe, nadam se da će promeniti odluku. ne toliko zbog rezultata i mečeva, više zbog te neke domaćinske uloge koja mu u ovakvom trenutku pripada. Jel Tipsa povređen ili zbog bebe ne igra?

Link to comment
Tipsarević je povređen, Đoković nema šta da traži uz Lajovića i Krajinovića
slažem se, nadam se da ima šanse da bude tu i podrži klince barem iako nema mnogo smisla da dođe a ne igra...Tipsina povreda mi više liči na porodiljsko odsustvo ali to je njegov život.
Link to comment

polako daleko je septembar i playoff, do tada se vraća viktor, tipsa će se valjda oporaviti, nego lukav li je plačko, osetio je priliku da uzme i ovaj pehar sada kada je stanimal konačno psihički i igrački sazreo...

Link to comment
Tipsina povreda mi više liči na porodiljsko odsustvo ali to je njegov život.
Ne verujem, Tipsarević je muku mučio i mnogo pre nego što je postao otac, negde od prošle godine u ovo vreme nije mogao da sastavi dve pobede i dva dobra meča.
Link to comment

kakav tuš.trebalo je novak da se prijavi pa da odustane poslednji dan, ne bi federer ima vremena da dođea ko zna, možda bi došao i u tom slučaju.meni je logično da je došao jer imaju dobru šansu ove godine i zbilja bi bilo šteta da je propuste.a vavrinka je posle uspeha na ao ispražnjen na svaki mogući način i još je skoro doputovao, ne bi mu bilo lako samom i ko zna kako bi se završilo bez federeraovako, i kada bi novak došao, teško bi mogli nešto da uradimo, jer su fed i vava odličan dubl, a svako od njih sigurno može da dobije po 1 mečne vidim svrhu da se novak upušta u ovo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...