Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

I dalje se nije dogovorio sam sa sobom da li je Štepanek ili Štjepanek :isuse:
Jes' naporan sa "Štjepanek", ne može se slušati, ne sećam se da sam čuo da neko tako izgovara.
Link to comment

Koja je tajna ovog Bozoljca? Zauzima 200 i neko mesto na ATP listi, ne može da osvoji ni jebeni čelendžer, a onda dođe na Dejvis kup meč i zrelije odigra dubl nego Zimonjić ... Ona pobeda nad braćom Brajan i to usred Amerike mogla bi slobodno da se svrsta u rubriku "Najveće teniske senzacije" ...Realno, ne može Srbija da dobije ovaj Dejvis kup, već Češka može da ga izgubi ... Šta je poenta? Česi u ovakvoj konstelaciji snaga, sa ovako jakim dublom, imaju otvoren put ka "salatari", i samo sopstvenom glupošću mogu da ostanu bez dva boda koja su im potrebna za titulu ...

Edited by stoka
Link to comment
Koja je tajna ovog Bozoljca? Zauzima 200 i neko mesto na ATP listi, ne može da osvoji ni jebeni čelendžer, a onda dođe na Dejvis kup meč i zrelije odigra dubl nego Zimonjić ... Ona pobeda nad braćom Brajan i to usred Amerike mogla bi slobodno da se svrsta u rubriku "Najveće teniske senzacije" ...
Zimonjiću to nije prvi put da odigra bledunjavo, očekivalo bi se više od njega više s obzirom na iskustvo i poziciju na listi. Mada ima dosta njih što veruju da bi iole dobar singl igrač oduvao sve "dubl specijaliste" kad bi se tome posvetio, možda ipak ima tu nešto. Kako god, trebaće nam neko čudo da dobijemo preostala dva meča.
Link to comment

Ja mislim da ne bismo dobili ni u jednoj kombinaciji, ionako je posle odustajanja Tipsarevića ovde bilo sve jasno.Zna li neko zašto je Đoković napustio klupu? Nisam ga vidio od početka drugog seta.edit: što se tiče pozicije na listi, Štepanek je bolje plasiran nego Zimonjić, a dubl mu čak nije ni prioritet. I sam Berdih bi mogao da bude veoma dobar dubl igrač kada bi se bavio time.

Edited by keitel
Link to comment
edit: što se tiče pozicije na listi, Štepanek je bolje plasiran nego Zimonjić, a dubl mu čak nije ni prioritet. I sam Berdih bi mogao da bude veoma dobar dubl igrač kada bi se bavio time.
Mislio sam i ranijih godina, ne samo ove. Nama taj poen u dublu nikad bio mnogo siguran, naprotiv, uglavnom su uvek Djokovic i eventualno Tipsarevic "čupali" kad je trebalo.
Link to comment

ovi su previse dobri, odrali su nas. ne postoji kombinacija koja bi danas donela pobedu.inace, uzasno je dosadno ovo gledati uzivo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...