Jump to content

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Jel ovo RTS-u riknula grafika pa prikazuju semafor izmedju poena?! :isuse: Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Nije ruknula već je kod 6-6 krenuo da broji kao da se igra tb a ne na razliku i verovatno nisu imali kad da promene. U svakom slučaju :isuse: za poznavanje pravila.
Link to comment

Pa šta ima da "pokazuje" lepotu igre nad devojčicom koja je na WTA listi ko zna gde ispod nje.U ovakvim mečevima pokazuje se tako što pobeđuješ a ne što imaš lepe momente i pukneš na kraju.Mislim, koja je poenta u: "Super je Bojana... ima super bekend, super forhend, odlično se kreće... i gubi od nepoznatih" :isuse:

Link to comment
upravo to, lepo i pošteno kaže neću, i 'ajd zdravo doviđenja, sve kul
eeee, a kada sam je ja opljunuo jer je kenjala za OI u Pekingu, onda je freak bio seronja...... a rekao sam upravo ovo. ako neces da igras, nemoj, niko te nece terati. ali nemoj da mi seres kako ti je tesko na dusi jer ne mozes da igras za Srbiju. realno, za Fed kup me boli levo jaje, mogu i da ukinu takmicenje ja ne bih ni primetio, ali mi se opasno penje na kurac preseravanje kako najbolje voli da sere pod drvo sljive igra za Srbiju, ali eto, nesto je boli u predelu prepona, pa ne moze...
Link to comment

eno Jelena je bar izgubila... ^_^ ispala je prava srpkinja...ne želim da ih krivim. taj Niš nije baš raskrsnica sveta.. zimi pogotovo. Jelena odustala pa se i ova misli, šta ću ja tamo kad u nedelju treba da budem u Kataru a vučem povredu itd... posao je to, a od Fed kupa nema leba...najlakše je nama kritikovati

Link to comment

ma čak i za to me zabole, neka otkazuje na način kako god želi, njena stvar, ali problem je što ja verujući da ona stvarno ima neku povredu odigravam da će Paszek uzeti bar jedan set i što mi to ruši jedan jako lep tiket, e sa tim već imam problem....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...