Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Viktor lije suze radosniceda sam urednik Sportskog Žurnala ja bi stavio ceo meč u uvodnu špicu :smoris:

Edited by mlatko
Link to comment

Bas mi je drago zbog Bozoljca. Da je Ziki pametan pa da ga je prosle godine uzeo pod svoje mislim da bi mnogo bolje prosao nego sto je menjao partnere.

Link to comment
Bozoljac je vukao. Zimonjic jeste izvukao na svom servisu ali Bozoljac je doneo brejk i uopste vukao.
Zimonjić je odigrao vrhunski u prvom delu meča, imali su dobru šansu da dobiju u tri seta da se Bozoljac nije odsekao na servisu kad je bilo 6-5, ali razumljivo :) Naravno da posle 4 sata neće biti previše svež, ipak ima 37 godina :)
Link to comment
Zimonjić je odigrao vrhunski u prvom delu meča, imali su dobru šansu da dobiju u tri seta da se Bozoljac nije odsekao na servisu kad je bilo 6-5, ali razumljivo :) Naravno da posle 4 sata neće biti previše svež, ipak ima 37 godina :)
U pravu si. Mislio sam na 5 set.
Link to comment

hehe, a zimonjić pozdravio ženu i decu, i onda bozoljac kad je otvorio usta da i on uradi isto, novinar mu uleti sa pitanjem kako se oseća što ga je gledao novak, br.1 u svetu (jebo ih novak)odgovorio i onda pozdravio ženu i bebu. sweet.a ovo večeras, svaka čast. a momak ima telo, gledala bih do 5 ujutru.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...