Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne, naravno - mene samo ozbiljno nervira stav pojedinih članova. Zavera ili teroristički napad, komunistička pošast ili mafijaško-CIA-ško smaknuće predsednika, manje-više svodi se sve na ovo:Što istima (posebno kvotovanom, što me još više čudi) ne smeta da, uz prozivanje, učitavanje i podjebavanje, od jednih traže dokaze (valjda sken fascikle na kojoj je crvenim pečatirano "top secret") za određeno objašnjenje/viđenje jedne situacije, dok se druga prihvata/podrazumeva zaverom iako na uzvraćeni zahtev za dokazima odgovaraju o mogućem i nemogućem, verovatnim i neverovatnim, uredno prihvatavši svoj stav i po pitanju najneodređenijih mogućih stvari kao konačni.Tebi hvala na pristojnom tonu u diskusiji - danas je i to mnogo, izgleda.Edit: reč
prsti na sve strane, sto je i normalno, takva rasprava. niko nikog ni u sta ovde nece ubediti ali ovo je jedina tema na kojoj se ljudi koji se generalno slazu nalaze na razlicitim stranama. to i zbunjuje i nervira. ja moram priznati da mi ovo sa zaverom nije jasno ali mi je vrlo logicno da se, posto se teroristicki napad desio, svasta na to nakalemilo od strane drzave i centara moci zarad raznih interesa pa je zato citava prica taman toliko nejasna da svako moze da nakalemi svoju verziju. e, sad, da li sam u pravu? jesam dok mi se ne ponudi bolja teorija a jos nije. a da, i potpuno se slazem s lubom da mi je citav taj levi momenat jedan razocaravajuci picvajz. cak sam sklon tome da mislim da ako zavera uopste postoji, da se svodi na skretanje levice s pravog puta. cak ponekad moram da se resetujem da ovo izbacim iz glave... Edited by adam
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Ne.
Ma nije moguće. U stvari, ne znam ni zašto sam pokušavao. Lepo si mi napisao:
Prvo ukucaš u google "world trade center building 7" i pročitaš šta se sve tamo dešavalo, pa ne postaviš totalno suvislo pitanje.
Žao mi je, volim da postavljam suvisla pitanja.
Link to comment
E, a ajd sad neshto ozbiljno da te pitam. Zashto neistomishljenike na ovoj temi tretirash kao idiote?
To si ti ucitao, bas kao i termite/teledirigovane letelice/minirane zgrade. Nigde ja nisam rekao da su trutersi idioti. Jedino gde generalizujem truterse je - losa dijagnoza za bilo kakvu polemiku sa njima.Napravili ste od piksela i idiotskih zvanicnih opravdanja SAD logickog frankenstajna i jasete na njemu no matter what. Ako je neko na ovoj temi a/postovan odnosno intelektualno potcenjen, to su ovi ljudi sa druge strane.Bilo koja logicna rec, misao ili vrisak nestaje na ovoj temi kao u gluvoj sobi - nema odjeka, nema joj traga bukvalno od trenutka kad se izgovori. Sve se to zatrpa linkovima, videima, neverovatnim konstrukcijama. Zatrpava se kakofonijom potpuno besmislenih tvrdnji ili pretpostavki.I da ponovim sustinu: trutersu nije do istine, trutersu je do perpetumobilne onanije. Ako je nesto bitno u dogadjaju 11/9, to su uzroci i posledice. Egzekucija je zapravo najmanje bitna. Trutersi pak akcenat bacaju na tehnikalije kao nenadjebivo najbitniju stvar - a cinjenicu da je SAD pre 11/9 bilaintervencionisticki nastrojena, bacivsi hiljade (edit: ne hiljade, milione) tona bombi, napalma, tomahavaka i ostalog djubreta na ostatak sveta gde je 11/9 bio sasvim logican nastavak istorije covecanstvai jos ogavniju cinjenicu da je SAD posle 11/9 beskrupulozno iskoristila ovu tragediju da napravi jos mnogo ljudskih tragedija i baci jos mnogo tona bombi i ostalog djubreta na ostatak sveta... trutersi ignorisu preskacuci preko njih kao male balerine.Ova dva bolda su bitna, trutersi moji, a ovo o cemu vi pricate je boranija. Jos samo da ispostujete sagovornike sa druge strane i prihvatite ovu istinu. Edited by CowBoy
Link to comment
Ja uopšte ne verujem da tu postoji nekakva tajna organizacija. Sakupila se ekipa moćnih ljudi, udružila interese i raspoložive resurse, i to je to. Nije bilo potrebe da se udružuju u nekakvo bratstvo lobanja, sionski priorat ili o čemu već pišu razni Telegrafi u Srbiji.
Zaista nisam očekivao od tebe da potpuno promašiš loptu. Nije poenta da li se zove bratstvo ovako ili onako ni da li je ad-hok ili postoji već tri stotine godina, nego šta im je zajednički interes - jer udruženje traje dok postoji zajednički interes. Ako je taj interes bio prvo opijum (Avganistan) a potom nafta (Irak), a razlog 9-11 & WMD priče je bio opravdanje invazije na te dve zemlje "zbog američke javnosti" onda je logično da je toj istoj grupi cilj i da recimo dovrši WMD priču dokazom da ga našli u Iraku. Zašto? Pa zbog te iste američke javnosti, pobogu, jebe se Amerikancima šta misli svet. Moj postulat je da je postaviti WMD u Sadamov bunker pičkin dim prema miniranju 3 WTC kule. Šta misliš ti o tome? Edited by ObiW
Link to comment
To si ti ucitao, bas kao i termite/teledirigovane letelice/minirane zgrade. Nigde ja nisam rekao da su trutersi idioti. Jedino gde generalizujem truterse je - losa dijagnoza za bilo kakvu polemiku sa njima.Napravili ste od piksela i idiotskih zvanicnih opravdanja SAD logickog frankenstajna i jasete na njemu no matter what. Ako je neko na ovoj temi a/postovan odnosno intelektualno potcenjen, to su ovi ljudi sa druge strane.Bilo koja logicna rec, misao ili vrisak nestaje na ovoj temi kao u gluvoj sobi - nema odjeka, nema joj traga bukvalno od trenutka kad se izgovori. Sve se to zatrpa linkovima, videima, neverovatnim konstrukcijama. Zatrpava se kakofonijom potpuno besmislenih tvrdnji ili pretpostavki.I da ponovim sustinu: trutersu nije do istine, trutersu je do perpetumobilne onanije. Ako je nesto bitno u dogadjaju 11/9, to su uzroci i posledice. Egzekucija je zapravo najmanje bitna. Trutersi pak akcenat bacaju na tehnikalije kao nenadjebivo najbitniju stvar - a cinjenicu da je SAD pre 11/9 bilaintervencionisticki nastrojena, bacivsi hiljade (edit: ne hiljade, milione) tona bombi, napalma, tomahavaka i ostalog djubreta na ostatak sveta gde je 11/9 bio sasvim logican nastavak istorije covecanstvai jos ogavniju cinjenicu da je SAD posle 11/9 beskrupulozno iskoristila ovu tragediju da napravi jos mnogo ljudskih tragedija i baci jos mnogo tona bombi i ostalog djubreta na ostatak sveta... trutersi ignorisu preskacuci preko njih kao male balerine.Ova dva bolda su bitna, trutersi moji, a ovo o cemu vi pricate je boranija. Jos samo da ispostujete sagovornike sa druge strane i prihvatite ovu istinu.
Ti si beznadezhan sluchaj.
Link to comment

ok ok, u redu. nadao sam se samo da ce mi neko objasniti ZASTO su dodjavola morali da pored onakva dva razloga za "osvetu" sruse jos ponesto, a da ne ispadne da je to zato sto se u toj trecoj zgradi nesto jako vazno desavalo, s tim sto da je srusena neka peta zgrada onda bi verovatno ispalo da se upravo u toj petoj zgradi nesto drugo jako vazno desavalo, a da je neka sesta, onda bi bilo tu nesto sto se moralo srusiti, itd, itd. sve u svemu, ok.

Link to comment
Ti si beznadezhan sluchaj.
Na temi o 11/9-tom, covek koji tvrdi da su zgrade minirane, letelice teledirigovane a nesudjeni putnici aviona streljani kaze meni da sam beznadezan slucaj.Ovaj forumski softver je zaista dobro napisan, sve moze da proguta:)
Link to comment
Na temi o 11/9-tom, covek koji tvrdi da su zgrade minirane, letelice teledirigovane a nesudjeni putnici aviona streljani kaze meni da sam beznadezan slucaj.Ovaj forumski softver je zaista dobro napisan, sve moze da proguta:)
Zashto lazhesh i podmecesh, nesretniche? Zar nemash dovoljno obraza i vaspitanja da to ne radish? Kako te nije sramota, jebote, da idesh sa tako providnim lazhima i podvalama? Zar stvarno nije imao ko da te vaspita da ne radish ovakve stvari? Edited by Schmeling
Link to comment
Zashto lazhesh i podmecesh, nesretniche? Zar nemash dovoljno obraza i vaspitanja da to ne radish? Kako te nije sramota, jebote, da idesh sa tako providnim lazhima i podvalama? Zar stvarno nije imao ko da te vaspita da ne radish ovakve stvari?
ZAVERA!!!idem sad da nadjem sta si pricao, jebes pola sata zivotaedit: btw, ovo sto nisi boldovao mi je sasvim dovoljno da ono od tebe: "beznadezan slucaj" shvatim kao kompliment. Edited by CowBoy
Link to comment
Zanimljivo je da niko od apologeta zvanicne verzije nije odvojio ni minut da objasni onu silu od klipova i slika koje su Hattori i Conspirator postovali.Diskusija je u proteklih mesec dana ishla po principu:jedan od pomenute dvojice okaci sliku ili klip na kojem se vidi nesto sto se zvanicnom verzijom ne moze objasniti (termititm, npr.), a kao odgovor na to dolaze likovi sa tvrdnjama da su "svi zaverenici ludaci", i slicnim duhovitostima. Nigde niko da objasni onaj kosi trag na stubovima. Nigde niko da objasni kako dva aviona mogu da sruse tri zgrade. Nigde niko da objasni taksi. Nigde niko nista da objasni. Pa ako je sve tako "jasno", otkud to da niko ne moze da objasni ove stvari? Ili oni fleshovi koje je Hattori postovao. Pa ajde objasnite odakle oni? Da nije rec o sinhronizovanom Morze performansu zaposlenih u firmama WTC? etc.
Ovo je pocetak tvog prvog posta na temi, da ne trazim dalje (imaj milosti) ako si ti na njihovoj talasnoj duzini, onda cemu sitnicarenje tipa rekao sam ovo/ali nisam rekao ovo ako je isti konglomerat nesuvislosti u pitanju? Pomenuo si taksi iz prve, sto znaci da verujes i u pricu o projektilu koji se zakucao u Pentagon, sto implicira da verujes i u teledirigovane avione. Sada je red na tebi da mi se izvinis.btw, tvrdnja da su zgrade minirane je ubedljivo naj ... hm ... koju rec da izaberem? ... nepromisljenija od svih koje su se na topiku cule.i da zavrsim za danas svojim postom od pre dve godine:
Mene ovo podseca na obaranje Darvinove teorije - shira slika je jasna, ali oni je osporavaju jer se neki detalji ne uklapaju. Zauzvrat nude svet koji je nastao za sedam dana, jabuku spoznanja i progonstvo iz raja, sto iskljucuje potrebu da se detalji te price uopste stavljaju pod lupu.Vernici, sta ces.
Edited by CowBoy
Link to comment
Zaista nisam očekivao od tebe da potpuno promašiš loptu. Nije poenta da li se zove bratstvo ovako ili onako ni da li je ad-hok ili postoji već tri stotine godina, nego šta im je zajednički interes - jer udruženje traje dok postoji zajednički interes. Ako je taj interes bio prvo opijum (Avganistan) a potom nafta (Irak), a razlog 9-11 & WMD priče je bio opravdanje invazije na te dve zemlje "zbog američke javnosti" onda je logično da je toj istoj grupi cilj i da recimo dovrši WMD priču dokazom da ga našli u Iraku. Zašto? Pa zbog te iste američke javnosti, pobogu, jebe se Amerikancima šta misli svet. Moj postulat je da je postaviti WMD u Sadamov bunker pičkin dim prema miniranju 3 WTC kule. Šta misliš ti o tome?
Nisu čak ni morali da ga postave, već samo da kažu da su ga pronašli. Međutim, nisu ni to uradili.
Link to comment
Ovo je tvoj prvi post, da ne trazim dalje (imaj milosti) ako si ti na njihovoj talasnoj duzini, onda cemu sitnicarenje tipa rekao sam ovo/ali nisam rekao ovo ako je isti konglomerat nesuvislosti u pitanju? Pomenuo si taksi iz prve, sto znaci da verujes i u pricu o projektilu koji se zakucao u Pentagon, sto implicira da verujes i u teledirigovane avione. Sada je red na tebi da mi se izvinis.btw, tvrdnja da su zgrade minirane je ubedljivo naj ... hm ... koju rec da izaberem? ... nepromisljenija od svih koje su se na topiku cule.
Ahm. Da ti se izvinim shto si lagao da sam rekao da su avioni teledirigovani, a putnici streljani?Jebote bog, kakav si ti nesretnik. Stvarno, zar ti ni malo stida nemash?
Link to comment
Nigde niko da objasni taksi.
Cekaj, zar ti je i ovo potrebno crtati? Mogu ja da stisnem riport za ovo vredjanje, ali nisam pizda. Edited by CowBoy
Link to comment
Cekaj, zar ti je i ovo potrebno crtati? Mogu ja da stisnem riport za ovo vredjanje, ali nisam pizda.
Alo, kralju, gore me optuzhujesh da verujem u teledirigovane avione i streljanje putnika, a kad ti se trazhi da to dokazhesh, izvlachish rech "taksi"???Shta tachno nije u redu s tobom, osim shto si neverovatno nevaspitano i bestidno stvorenje?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...