Jump to content

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kome je trebao razlog? Vec nekoliko administracija ratuje u Iraku, a druga po redu ratuje u Avganistanu? Da li on, kao i Rasejan, misli da uopste nije bitno ko je na vlasti u USA?
Kao što rekoh, trebao je razlog klincima koje tamo šalju i njihovim porodicama na primer. Da li ti je palo na pamet da je ljudima u Americi polako puna ona stvar nekih ratova, baš zato što ih je previše, il razmišljaju, yeah man, who's next? Lets fuck up whole fuckin world! Ili treba da smatramo Amerikance kao ratne mašine, pa ćemo da se pitamo posle zašto su Srbe smatrali kasapinima po celom svetu? Hey, šta je još jedan rat za njih, navikli su...
Ako imate neki dokaz da Amerikom vladaju grupacije iz senke, to bih mnogo voleo da vidim!
Napisao bi ti stvarno svašta da sam npr na poslu, i da nemam pametnija posla, al nažalost sada trenutno imam, pa ću malo da skratim.Samo ću reći, "now, watch this drive" ;)http://www.youtube.com/watch?v=pJvRUL81ZU8Ako ti nije dovoljno /meni je ovaj cklip favourite/, ti idi na YT pa ukucaj ime dotičnog, odgledaj prvih 5 klipova koji izađu, ako i dalje budeš mislio da taj čovek nema nekoga iza sebe javi pa da vidimo šta ćemo onda.
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Možda je suprotnost onome što si ti u stanju da pojmiš. Što opet nije moj problem već tvog naivnog pogleda na svet. Tako da, bolje suprotan nego naivan. cool.gif
Pa ne znam baš ko je ovde naivan. Evo recimo opijum. To se ne gaji u gradu, to se gaji na njivi, jel' tako? Ko ima kontrole nad njivama u Avganistanu? Talibani. Imali kontrolu pre invazije kada su proizvodnju spucali na desetinu onoga što je bila (jer je UN obećala neke pare ako to urade), imaju je i sada kada proizvodnja cveta jer im trebaju pare za ustanak. Štaviše, to i NATO više ne krije. I ti se sada pojaviš i kažeš nam da je Amerima bilo bitno da uđu u Avganistan da bi kontrolisali proizvodnju opijuma? Ja ne znam kako to da drugačije objasnim nego kao ili naivnost ili aroganciju. Ako misliš da su Amerikanci u stanju da se tokom dana biju sa Talibanima (i skidaju im poglavice projektilima) a noćom da sa njima diluju opijum, onda si naivan. A ako misliš da ama baš nikome u toj tajnoj organizaciji koja kontroliše Ameriku pa i ceo svet nije palo na pamet da će Talibani (lokalci) lakše da kontrolišu polja opijuma nego stranci (Amerikanci), onda si arogantan.
Link to comment
Ako ti nije dovoljno /meni je ovaj cklip favourite/, ti idi na YT pa ukucaj ime dotičnog, odgledaj prvih 5 klipova koji izađu, ako i dalje budeš mislio da taj čovek nema nekoga iza sebe javi pa da vidimo šta ćemo onda.
a i gledo je u live prenosu kako se prvi avion zabija u wtc1.^_^
Link to comment
@Zorglub: nisi brale citao pazljivo. Vrati se pa procitaj.
Dobro, znači CIA (snajka, CIA) ili koji već super-tajni vladin tim je organizovao ubistvo predsednika SAD, podmetnuvši Osvalda i priču o komunističkoj pretnji?Ali gde je tu motiv, gde su objektivni razlozi? Zar bi zbog... nečega otišli tako daleko da ubiju predsednika, ej, predsednika!Očekujem objašnjenje. Zašto, ko i kako. Bez puno teoretisanja, naglabanja, a posebno bez razmišljanja. Samo suvi dokazi. Edited by zorglub
Link to comment
Kao što rekoh, trebao je razlog klincima koje tamo šalju i njihovim porodicama na primer. Da li ti je palo na pamet da je ljudima u Americi polako puna ona stvar nekih ratova, baš zato što ih je previše, il razmišljaju, yeah man, who's next? Lets fuck up whole fuckin world! Ili treba da smatramo Amerikance kao ratne mašine, pa ćemo da se pitamo posle zašto su Srbe smatrali kasapinima po celom svetu? Hey, šta je još jedan rat za njih, navikli su...
Koliko Amerikanaca je protiv intervencija u svetu? Preformulisano pitanje: koliko njih smatra da Amerika treba da gleda svoja posla?odgovor je lako naći: 1-2%. Toliko njih glasa za predsedničke kandidate koji nisu ni republikanski ni demokratski. Ni među republikancima ni među demokratama nema nikog, niti ga je bilo od Ruzvelta na ovamo, ko smatra da se interesi Amerike brane između dve obale okeana.Priča o "porodicama koje šalju klince" je pila vodu dok je bilo regrutacije. Profesionalna vojska je jedna sasvim druga priča, zato i nema masovnih protesta.Mislim stvarno, glas razuman, moram da te pitam: zašto insistiraš da svoja nagađanja - koja su sva listom pogrešna - prodaješ kao stavove i to ljudima koji materiju očigledno poznaju bolje od tebe?
Link to comment
Pa ne znam baš ko je ovde naivan. Evo recimo opijum. To se ne gaji u gradu, to se gaji na njivi, jel' tako? Ko ima kontrole nad njivama u Avganistanu? Talibani. Imali kontrolu pre invazije kada su proizvodnju spucali na desetinu onoga što je bila (jer je UN obećala neke pare ako to urade), imaju je i sada kada proizvodnja cveta jer im trebaju pare za ustanak. Štaviše, to i NATO više ne krije. I ti se sada pojaviš i kažeš nam da je Amerima bilo bitno da uđu u Avganistan da bi kontrolisali proizvodnju opijuma? Ja ne znam kako to da drugačije objasnim nego kao ili naivnost ili aroganciju. Ako misliš da su Amerikanci u stanju da se tokom dana biju sa Talibanima (i skidaju im poglavice projektilima) a noćom da sa njima diluju opijum, onda si naivan. A ako misliš da ama baš nikome u toj tajnoj organizaciji koja kontroliše Ameriku pa i ceo svet nije palo na pamet da će Talibani (lokalci) lakše da kontrolišu polja opijuma nego stranci (Amerikanci), onda si arogantan.
Ček, jel ti misliš da se to radi tako što Amerikanci pošalju svoje marince da beru na te njive, ili je u pitanju neki deal na mnogo višem nivou gde se sav proces "žetve" odvojia najnormalnije, a pare idu tamo gde treba?
Link to comment
Ček, jel ti misliš da se to radi tako što Amerikanci pošalju svoje marince da beru na te njive, ili je u pitanju neki deal na mnogo višem nivou gde se sav proces "žetve" odvojia najnormalnije, a pare idu tamo gde treba?
Dobio sam odgovor - nisi arogantan nego naivan. Hvala. cool.gif
Link to comment
Pa ne znam baš ko je ovde naivan. Evo recimo opijum. To se ne gaji u gradu, to se gaji na njivi, jel' tako? Ko ima kontrole nad njivama u Avganistanu? Talibani. Imali kontrolu pre invazije kada su proizvodnju spucali na desetinu onoga što je bila (jer je UN obećala neke pare ako to urade), imaju je i sada kada proizvodnja cveta jer im trebaju pare za ustanak. Štaviše, to i NATO više ne krije. I ti se sada pojaviš i kažeš nam da je Amerima bilo bitno da uđu u Avganistan da bi kontrolisali proizvodnju opijuma? Ja ne znam kako to da drugačije objasnim nego kao ili naivnost ili aroganciju. Ako misliš da su Amerikanci u stanju da se tokom dana biju sa Talibanima (i skidaju im poglavice projektilima) a noćom da sa njima diluju opijum, onda si naivan. A ako misliš da ama baš nikome u toj tajnoj organizaciji koja kontroliše Ameriku pa i ceo svet nije palo na pamet da će Talibani (lokalci) lakše da kontrolišu polja opijuma nego stranci (Amerikanci), onda si arogantan.
amerikanci su placali talibanima da suzbijaju proizvodnju opijuma pre rata. talibani su bili delimicno uspesni zato sto su koristili brutalne metode za obracunavanje sa ljudima koji su gajili mak. kada su amerikanci oterali talibane proizvodnja opijuma se naglo povecala zato sto us army nije smela da koristi iste metode. sad, na osnovu podatka da se proizvodnja heroina povecala, lagano moze da se razvije teorija zavere da su ameri okupirali avganistan da bi dilovali heroin. kada se malo zagrebe mogu se videti pravi razlozi.
Link to comment
Mislim stvarno, glas razuman, moram da te pitam: zašto insistiraš da svoja nagađanja - koja su sva listom pogrešna - prodaješ kao stavove i to ljudima koji materiju očigledno poznaju bolje od tebe?
Jao, baš si mi rekao <_< . Što mi nisi rekao da su "listom pogrešna" pre nego sam iskuckao sve ove postove. Molim te, pređi topik i reci koja su pisanja listom pogrešna a koja nisu, pa da onda pišu samo oni što su u pravu? Po tebi, naravno.Prvo, barem imam stav za razliku od većine ovde koja ga nema, ali obigrava oko topika pa se iskaki sa vremena na vreme, kao oni hrabri što uleću u tuče kada se dvoje biju, pa dotrči šutne jednog od njih, i nestane u gužvi. Drugo, "prodajem" kao stavove - svoje stavove koje msm da smem da imam. Ako želiš da mi zabraniš to pravo reci, pa ću i ja tebi onda nešto reći.
Link to comment
Da li ti je palo na pamet da je ljudima u Americi polako puna ona stvar nekih ratova...
Ne, bilo je potrebno da se ti pojavis na forumu da mi to objasnis. :isuse: Zaista je tuzno kad neko misli da je vrhunski intelekt zato sto guta djubre Michael Moorea.
Link to comment
a i gledo je u live prenosu kako se prvi avion zabija u wtc1.^_^
Ti sigurno znas ko u stvari vlada Amerikom?Ne znam zasto to neces da podelis sa nama... ja budala mislim da je to Obamina administracija. :(
Link to comment
Ne, bilo je potrebno da se ti pojavis na forumu da mi to objasnis. :isuse:
Ja to znam genijalcu, ali kad si već tu objasni to ljudima čije stavove braniš i koji su u fazonu "jebe se Amerima, oni kad nešto naume, oni to ostvare, jedan rat gore dole, koga briga, ne treba im neki veći povod".
Zaista je tuzno kad neko misli da je vrhunski intelekt zato sto guta djubre Michael Moorea.
Da, baš to mislim. <_< Ono što je stvarno tužno je kad se neko u tvojim godinama nije naučio više od ovako jadnog banalizovanja nečijeg stava lupetajući gluposti. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Ti sigurno znas ko u stvari vlada Amerikom?Ne znam zasto to neces da podelis sa nama... ja budala mislim da je to Obamina administracija. :(
Priznao si, to je dobar korak ka prosvetljenju. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Da, ali kako ta diskusija treba da izgleda?...Pa nismo deca. Ovaj topik ima 68 strana. Ko je od vas našao za shodno da pročita svih 68 pre nego je došao ovde da se zapljune? Ti češ da mi pričaš o sujeti...
Da, otprilike tako, s tim sto bespotrebno karikiras sve. A sa poslednjom recenicom si sam sebi skocio u grlo i pokazao upravo kako nisi sujetan :isuse: Btw. ja sam procitao svih 68 strana, jer me zanima sta ljudi ovde imaju da kazu o tome. Za razliku od tebe i tebi slicnih koji su toliko superiorni u 1 razumevanju konacne istine, da nema potrebe da uopste polemise o tome.
Link to comment
Da, baš to mislim. <_<
Pa, ako je za tebe ObiW "naivan", onda ti jedino mozes da budes ultravrhunski intelekt.
Priznao si, to je dobar korak ka prosvetljenju.
Ma nema uopste dileme - kad citam hattorija, tebe, conspiratora puca mi pred ocima saznanje o tome kolika sam nevidjena budaletina, zajedno sa svim vodecim intelektima zapada koji takodje misle da je 9/11 hoax najobicnije trabunjanje iskompleksiranih luzera. Sta bismo mi znali.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...