Jump to content

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

zato sto su izgleda bili umesani i brojni licni intere$i.vrlo je zanimljivo pratiti tokove novca pre i posle 9/11, berzanske transakcije, wtc osiguranja, istoriju wtc-a, itd, itd...naravno, cudne stvari se povremeno desavaju, ali toga dana (a i kasnije) ih se desilo previse da ne bi bilo sumnjivo.
pa dobro ali ako su vec kako se ovde tvrdi napunili zgrade dinamitom sto su kidnapovali avione, zakucavali avione, eliminisali putnike? mogli su da detoniraju eksploziv, sruse zgrade, optuze al kaidu i sve bi bilo isto. i dalje mi se cini da je prica prekomplikovana i preskupa za ono sto se postiglo a pri tom su jos dodatno dali ljudima brdo materijala za sumnju.
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Sve je to ok, samo što sam ja izučio svoju materiju
Ti si izučio svoju materiju kao laik, koristeći "zdrav razum". Dva puta sam ti već objasnio limitiranost takvog pristupa.
mnogo više od 90% ljudi ovde
Prvi si među laicima? Pa to je kao da kažeš "prvi sam na olimpijadi za hendikepirane i zaostale u razvoju"
To je jednostavno u ljudskoj prirodi, da se opredeli bez obzira koliko barata materijom i koliko je stručan o materiji o kojoj god da se radi.
Među laicima svakako jeste. Među ljudima koji vladaju materijom nije, i dao sam primer u postu koji si citirao ali si ga izgleda pročitao do pola.
Link to comment

Evo da postavim slike, pošto se linkovi prenebegavaju ili ignorišu, iz nekog razloga.Slike su snimljene pre događaja u istoriji poznatog kao 9/11.Nastale su u kontrolisanim uslovima, tačnije podmetanjem požara, i praćenjem efekata. U ovim eksperimentima nije gorelo ništa osim materijala iz samih građevina. Noseće grede su bile pod smešnim opterećenjem u odnosu na opterećanja koje je postojalo u zgradurinama koje se srušiše tog kobnog septembra.128.jpgsci-3-7.jpgsci-3-9.jpgsci-3-19.jpgŠto se tiče termita ili nano termita (sami tragovi su isti bio nano ili ne), interesantno je pogledati od čega se isti pravi, a od čega se prave avioni, u narodu poznatiji kao zrakoplovi.EDIT: slike

Edited by Zugurosh
Link to comment
zasto bi iko pravio ovako komplikovanu zaveru da bi napao par zemalja?
Kako je moguce da je svet stvoren za sedam dana?Znas li da je Elvis ziv?Lako je baratati logikom, predji s onu stranu logike, pa tamo brani stavove! Nije lako. Srecom, YouTube sljaka, magnifajing alatke takodje, piksela koliko ti volja - svaki piksel radja zdravu sumnju.Ako je neko sumnjao pre deset godina, danas ne sumnja. Ovo jeste bio insajd dzab: nije samo zbog nuklearne sile Afganistana, pokolj je napravljen i zbog nekih papira u WTC7 koji su inkriminisali Bushovog pashenoga. Takodje, mnogi konspiratori (shmeling kaze njih svega petnaestak, od cega deset operativaca) su trljali ruke od para koje su dobili od osiguranja.Sta? Nije ti logicno? Pogledaj ovo: http://www.youtube.com/watch?v=9HRanTh11YM... a?Vidis onaj nesto svetliji piksel na 2:56, kod slova E (Elvis)? Prvo objasni to, pa onda provociraj sa tim pitanjima "zasto bi iko pravio ovako komplikovanu zaveru da bi napao par zemalja"... Edited by CowBoy
Link to comment
Ti si izučio svoju materiju kao laik, koristeći "zdrav razum". Dva puta sam ti već objasnio limitiranost takvog pristupa.
Oba puta bespotrebno, ja sam potporu svom mišljenju dobio a delimično i izgradio od mnogo kompetentnijih od mene u raznoraznim oblastima iz kojih su EKSPERTI govorili o raznim stvarima oko 9-11.Sigurno nisam seo i sam sebi davao odgovore na određena pitanja i sumnje. Naravno da postoje u zvaničnoj priči stvari koje same po sebi deluju idiotski, ali sigurno one nisu kao takve moj jedini izvor informacija i "saznanja" o 9-11 već sati i sati odgledanog i pročitanog materijala stručnjaka, očevidaca i sl.
Link to comment

Okej! Dosta!Ja sam ih srušio!Pitajte sad šta vas zanima. Nanotermit sam uštekao u modifikovani nanotermitnjak iza wending machine na 74. spratu.

Edited by McCabe
Link to comment
Oba puta bespotrebno, ja sam potporu svom mišljenju dobio a delimično i izgradio od mnogo kompetentnijih od mene u raznoraznim oblastima iz kojih su EKSPERTI govorili o raznim stvarima oko 9-11.
I treći put: kada EKSPERTI krenu da raspravljaju o 9-11, ti ne možeš da pratiš ko je među njima u pravu a ko nije, jer si kao laik DUDUK za te stvari. Na kraju ti ostaje samo SLEPO VEROVANJE u to što si rešio da veruješ i ništa više.Dan se bliži kraju a time i moje strpljenje sa tobom. Aj' zdravo.
Link to comment
I treći put: kada EKSPERTI krenu da raspravljaju o 9-11, ti ne možeš da pratiš ko je među njima u pravu a ko nije, jer si kao laik DUDUK za te stvari. Na kraju ti ostaje samo SLEPO VEROVANJE u to što si rešio da veruješ i ništa više.Dan se bliži kraju a time i moje strpljenje sa tobom. Aj' zdravo.
Da li si ti zdrav? Ako je ekspert, to ne znači da priča na Mongolskom i da baš ništa ne može da bude donekle jasno i nama laicima oko stvari o kojima govori. Tebi treba ekspert da ti kaže da se čelik topi (lupetam sad) na 3000 stepeni, a da kerozin pri eksploziji stvara 1500, ali ti posle toga ne treba expert da se zapitaš kuda se dede tih 1500 manjka jer se čelična konstrukcija otopoila ko sladoled. Ponavljam, karikiram i dajem banalan primer, apelujem da se ne javi neko pametan pa se uhvati za neki detalj iz ovog pasusa. I SVAKO od nas veruje nečemu ne zato što je tako rešio osim onih što pljuju teoriju zavere samo zato što im teorije zavere globalno idu na pendrek, već zato što je ubeđen u to tumačeći milion stvari oko samog događaja i vođen nekom svojom logikom i svojim načinom razmišljanja, na šta svako ima apsolutno pravo, inače ne bi bilo ovako zanimljivo, vidiš da topik cveta.
Link to comment

Šmelinže, možda vredi i više od hiljadu reči i govori sama za sebe, ali ipak napiši nešto uz sliku koju si okačio, jer je meni opet promaklo šta želiš da poručiš. Ja se iskreno izvinjavam, moja svest i intelektualne sposobnosti zaista nisu na tom nivou, i vrlo često imam problem da vidim nešto što je tebi očigledno i nepotrebno komentarisati.Još uvek čekam i da opravdaš prozivku u vezi sa zaključcima FEMA i NIST istraga.

Link to comment
I SVAKO od nas veruje nečemu ne zato što je tako rešio osim onih što pljuju teoriju zavere samo zato što im teorije zavere globalno idu na pendrek, već zato što je ubeđen u to tumačeći milion stvari oko samog događaja i vođen nekom svojom logikom i svojim načinom razmišljanja, na šta svako ima apsolutno pravo, inače ne bi bilo ovako zanimljivo, vidiš da topik cveta.
Da se i mi složimo oko nečega. Kao što ti ne veruješ u zvaničnu verziju jer ti nije jasno gde nedostaju celzijusi, tako i ja ne verujem da je rušenje bilo kontrolisano, jer ne mogu da pojmim kako bi iko mogao neopaženo podmetnuti stotine kilograma, ili čak nekoliko tona termita, zaštiti od vatre i temperatura razvijenih nakon udara aviona, tako da se sat/sat i po vremena (ili čak 8 sati u slučaju wtc7) ne upali sam pod tim uslovima (!), a onda ga aktivirati u željenom trenutku. Ako je pak nanotermit i postavljen da bi se sam upalio, koliko bi mu trebalo vremena da sav sagori od trenutka paljenja? Kada bi zgrada pala u tom slučaju? Da i ne pominjemo da isti oni koji zagovaraju priču o (nano) termitu, ukazuju na eksplozije na snimku koje jako podsećaju na detonacije pri klasičnom kontrolisanom demoliranju! Pa odlučite se koji je metod zaista primenjen! Ili to i nije bitno, bilo šta radi, samo dok pokazuje da je zvanična istraga u stvari jedan veliki cover-up.Zar ljudi koji se diče istančanim njuhom za nelogičnosti, zaista ne nalaze ništa nelogično u tome?!Inače, povodom "nedostajućih celzijusa", zvančno prihvaćeni rezultati istrage ne sugerišu da je kerozin rastopio čelik u nekoliko minuta u koliko je sagoreo, već da je bio upaljač za sve ono što je nastavilo da gori mnogo duže potom.Kad stavim dve teorije jednu pored druge, ne treba mi mnogo da se odlučim koja zvuči neuporedivo logičnije. Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...