Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

pronaci 1 primer na internetu kako zgrada pada poput zgrada wtc-a a da nije controlled demolition je usko specijalizovana nauka?! vaso, samo 1 footage i povlacim iz se iz diskusije. i sam kazes da je sve razdebunkovano samo tako.:D
hattori ozbiljan si covek, pametan. ajde razmisli zasto ne mogu da nadjem na netu to sto trazis, cenim da ce ti trebati jedno 5 sekundi
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

if its not in google, it didnt happen.
pazi ono sto Hattori od mene trazi je da mu dostavim snimak drugog megasolitera sa celicnom osnovom koji pada posle udara aviona i posledicnog pozara. ja stvarno ne znam da li se on zajebava ili je ozbiljan.
Link to comment
hattori ozbiljan si covek, pametan. ajde razmisli zasto ne mogu da nadjem na netu to sto trazis, cenim da ce ti trebati jedno 5 sekundi
ako kazem da znam, izvuci ces se bez odgovora, ako kazem da ne znam ispascu glup i neozbiljan, i ti ces se sa zgrazavanjem okrenuti i otici. zar ne? :D
Link to comment
ako kazem da znam, izvuci ces se bez odgovora, ako kazem da ne znam ispascu glup i neozbiljan, i ti ces se sa zgrazavanjem okrenuti i otici. zar ne? :D
ne, u oba slucaja cu tuzno klimnuti bradatom glavom.ne mogu pronaci snimak zato sto ne postoji istorijski presedan za 9/11. nista slicno se nije dogodilo ni pre ni kasnije. zato nema ni slika na netu, q.e.d.
Link to comment
pazi ono sto Hattori od mene trazi je da mu dostavim snimak drugog megasolitera sa celicnom osnovom koji pada posle udara aviona i posledicnog pozara. ja stvarno ne znam da li se on zajebava ili je ozbiljan.
ali toga dana su pala, 3 takva solitera! sigurno se to desava gotovo svakodnevno da! :D
Link to comment
ali toga dana su pala, 3 takva solitera! sigurno se to desava gotovo svakodnevno da! :D
ajde ti nadji snimak gde veliki avion udara u zgradu i zgrada ne pada. ako si frajer! :D
Link to comment
odlicno! tim ce ti biti lakse da mi nadjes neke primere.:D
Hatori, znam da se zezas, ali za ove zaverologe koje zezas mali hint: svaka zgrada izracunava se posebno. Prave se posebni planovi, proracuni, specifikacije materijala, zavisno od klime/tla na kojem se zgrada podize.Velicina zgrade takodje igra ulogu u proracunima (majke mi) Uporedjivati pozar u dve zgrade i pitati se zasto se jedna srusila a druga ne ... pa, nije cak ni neozbiljno. Obesrabrujuce je za dalju diskusiju. Edited by CowBoy
Link to comment
ali toga dana su pala, 3 takva solitera! sigurno se to desava gotovo svakodnevno da! :D
možda bi se dešavalo da se svakodnevno džambodžetovi zarivaju u zgrade, which they luckily do not. brišeš patos logikom..
Link to comment
Hatori, znam da se zezas, ali za ove zaverologe koje zezas mali hint: ...
Uz sav rizik da ispadnem naivan, mislim da ovog puta hatori stvarno veruje u to što piše.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...