Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ti si izgleda ziv dokaz da je teorija generalizacije manjkava.
Offujem, ali me samo zanima, zbog onog isusovanja upućenog Toniju, kakvo je to đule pogodilo CK, pošto si stručnjak za džebanu, jel'te?
Čak i u toj savršenoj akciji uspješno su realizirana samo 3 od 4 napada, mada je američke službe šokiralo i nokautiralo vjerojatno da je otet više od 1 đetlajner. Simultano.
Kamo avion iz Pentagona?
Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Ja mislim da patkometrišete. Dajmo se koncentrirati!Zvanično nezvanična građevinska verzija je da su popucali (ankeri?) koji drže spratove između spoljnih i unutrašnjih stubova, usled skoro dvočasovnog nagorevanja istih takvih.
И то попустили синхронизовано, леви десни предњи и задњи, да се ниједна спратна плоча није накривила кад је попустила.
Link to comment
i izuzetno je zanimljivo da je svaki ovakav dogadjaj u americkoj istoriji u nekoj vezi sa industrijom oruzja koja obrce nezamisliv novac.
To se zove dobra prilika.
Offujem, ali me samo zanima, zbog onog isusovanja upućenog Toniju, kakvo je to đule pogodilo CK, pošto si stručnjak za džebanu, jel'te?
Postoje djuladi koje razaraju svojim eksplozivnim punjenjem a postoje i ona koja koja mehanicki probijaju oklop svojim pogodnim oblikom, ubrzanjem i masom. Tomahavk ima eksplozivno punjenje ali djetlajner je daleko masivniji.
Link to comment
nisu se zgrade srusile zbog pozara vec zbog toga sto su unisteni neki noseci stubovi koji su na sebi drzali i sve one spratove iznad sebe. neunisteni stubovi na spratu X na kom je doslo do udara su morali da "preuzmu" na sebe masu zgrade od spratova X+1 do najviseg sprata, a to jednostavno nisu mogli da drze duze vreme i zgrada se jednostavno urusila. to objasnjava i cinjenicu da se zgrada koja je kasnije pogodjena ranije urusila jer je avion udario nize pa je masa zgrade od spratova X+1 bila mnogo veca i mnogo ranije su neunisteni noseci stubovi popustili. vec na dan dva posle napada su neki od najcenjenijih nemackih arhitekata utvrdili da postoji tacka udara (sprat) koja, da je pogodjena, dovela do momentalnog urusavanja zgrade, kao i da postoji tacka (sprat) iznad koje udar ne bi srusio zgradu.
koliko ostecena?jel ovoliko?^_^oklahoma-city-bombing.jpg
Link to comment

A jel moze neko smisleno da objasni sta sadrzi ta teorija zavere : ako nisu avioni sjebali WTC, sta je u pitanju?- Da li je neko zgradu prethodno minirao? Ko, kad, kako, zasto? - Ko stoji iza atentata?P.S. Usput da primetim da je Nidza postigao pun pogodak : koliko se samo ljudi na forumu upecalo, sta li se tek prica medj' obicnom rajom...

Link to comment

Što se mene tiče, nisam rekao da sam ubeđen u teoriju zavere, nego da sumnjam. Sa druge strane, imaš ljude koji su ubeđeni u validnost zvanične verzije, pa kapiram da je ok odgovoriti na pitanje zašto, osim guranja custom wiki i sl članaka. A ne mogu da budem 100% ubeđen ni u jednu verziju iz razloga što se ič ne razumem ni u organizovanje takvih akcija, ni u konstrukcije zgrada ni u efikasno skenjavanje tih konstrukcija. Jedino što imam je (pretpostavljam opravdana) sumnja u zvanične izjave političara/moćnika/predstavnika velikih sila.

Link to comment
Zaista, verovati u prichu da je 19 arapskih terorista uspelo da zajebe najbolje chuvan sigurnosni sistem na svetu, da simultano ukrade i srushi 4 jambo jeta, da obori WTC7 telepatski - za to je potrebno neshto vishe od bujne mashte.
pretpostavljam da bi prica bila utemeljenija da su u pitanju nordijski teroristi? Edited by vasudeva418
Link to comment
Čak i u toj savršenoj akciji uspješno su realizirana samo 3 od 4 napada, mada je američke službe šokiralo i nokautiralo vjerojatno da je otet više od 1 đetlajner. Simultano.
Pobogu, pa u NORAD-ovim vežbama koje su i tog dana trajale simuliran je upravo scenario sa više otetih aviona i ubacivane su lažne tačke na radare, a MASCAL vežba iz 2000. opisuje scenario aviona koji se skucao u Pentagon. Postoje svedočenja i dokumentacija, jebote. Pročitajte malo. Dao sam vam link do History Commons projekta gde se prikupljaju isključivo vesti iz mainstream izvora i sve je lepo dokumentovano, negde i višestruko potvrđeno.Ne mogu da verujem da neko i dalje drvi o tome kako je vojni vrh bio iznenađen simultanom otmicom i korišćenjem aviona kao projektila. Pa FOX-ova serija "The Lone Gunmen" je u pilot epizodi marta 2001. eksploatisala koncept zakucavanja avionom u kulu WTC. Toliko o tome da niko nije mogao da predvidi takav scenario.I ne trebaju vam četiri jebena pilota samoubice. Daljinsko upravljanje letelicama je testirano još pedesetih ili šezdesetih godina prošlog veka. Pokušaću da nađem te stare dokumentarce.Da li neko uopšte čita linkove koje postavljam? Da li je neko video analizu Pilots for truth koja na osnovu NTSB-jevih podataka o brzini aviona koji su se skucali u kule poređenjem sa specifikacijama dolaze do zaključka da su moguće samo dve stvari:a) podaci o brzinama su lažiraniilib) u pitanju nisu bile letelice koje su navedene zbog toga što bi se raspale pri NTSB-reported brzinama pre nego što bi uopšte došle do kula, a da ne pominjemo potpunu nemogućnost tako preciznog upravljanja avionom pri takvim brzinama + poniranju, koje izvode priučeni piloti sa vrlo malo ili nimalo sati na putničkom avionu.Evo embedovaću u nadi da će neko konačno pogledatiEdit: Neće Vimeo da embeduje, ali tu vam je link. Edited by Conspirator
Link to comment
pretpostavljam da bi prica bila utemeljenija da su u pitanju nordijski teroristi?
Па, би. Јер су културно ближе месту где је требало да изведу операцију, лакше би се уклопили, лакше би прошли непримећено, имају дужу техничку традицију, лакше би скупили довољан број људи који би умели и са летачком и осталом техником.
Link to comment

14. strana besmislenih teorija raznih internet eksperata iz oblasti statike i topljenja materijala. Sjajno. Znam da bi život bio dosadan bez "zavera", ali je bez logike verujem još dosadniji.

Link to comment

Evo i čitavog filma 9/11: World Trade Center Attack na YouTube-u, za dežurne kritičare kojima smeta to što ljudi koji se bave pravim istraživanjem ne uzgajaju pare na drvetu.http://www.youtube.c...h?v=uUbVbmpblFkhttp://www.youtube.c...h?v=yxsLrU1TlSwhttp://www.youtube.c...h?v=effAElctE0ghttp://www.youtube.c...h?v=fmkNPK-CENQhttp://www.youtube.c...h?v=_LtfdK-1ksw It's interesting to note that the reported aircrafts which have numerous videos and witnesses to the event do not have recorded black box data available. Those events that do not have any videos and very limited witnesses, most conflicting with the government story, do have data available, allegedly from these aircrafts. Unfortunately, all data whether from black boxes or radar, does not support the government story, or is physically impossible.Dakle, ne moramo čak ni o zgradama, ovo je sasvim dovoljno da obori zvaničnu verziju.

Edited by Conspirator
Link to comment
14. strana besmislenih teorija raznih internet eksperata iz oblasti statike i topljenja materijala. Sjajno. Znam da bi život bio dosadan bez "zavera", ali je bez logike verujem još dosadniji.
Lepo recheno. Upravo zato i trazhimo da se prekine sa teorijom zavere zvanom "19 bradonja oteli 4 aviona i jebali kevu ameriki" i da se uvede malo logike pri objashnjavanju cele stvari.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...