Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jeee, jeee. I onda je mrmot zavio cokoladu...Ja bih zaista napisao par pasusa na ovoj temi da objasnim svoje pozicije, ali znam da bih se osecao kao poslednji kreten."znate, za konspiraciju takve vrste potrebno je najmanje par stotina konspiratora, a to onda i nije neka konspiracija... etc" I posle ove recenice imam transfer neprijatnosti.Verujte u sta hocete, bolje i to nego Counter Strike.

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Majčica Zemlja ju zove sebi, ahooj.Ima li koja vruća teorija za United Airlines 93?
Znachi "majchica Zemlja" je tog dana uchinila da se zgrada od chelika, usled pozhara, srushi kao nijedna dotad u istoriji - na nachin kako se inache rushe zgrade koje su minirane?Hm.
Link to comment
Mene više zanima da li je bespogovorno prihvatanje zvaničnih verzija™ selektivno, ili se odnosi na sve?
Ajd ovako.Ti si recimo, Henriche, mozak ove zavere.Pocni da organizujes - sve. Prebroj ljude koji su ti neophodni za najuzi konspiratorski tim i nemoj da stanes do poslednjeg operativca na terenu koji ce (njih npr. osamdesetorica) da minira one zgradice u Njujorku. Ubedi me.edit: :D e ali keve mi neprijatno mi je:( Edited by CowBoy
Link to comment
Ništa, izgleda da sam Kauboju definitivno na ignoru, a Rođer i dalje ne ume da artikuliše stav prostom rečenicom.
Vjerujem u sve zvanične verzije koje su ozvaničile Occamova oštrica, istražna komisija i decenija+ upješnog potkopavanja istih od strane teoretičara zavjere s argumentima tipa 'miša koji nije cijuknuo'. Edited by Roger Sanchez
Link to comment
Ova tema je zaista univerzalan 4rumski lakmus-papir.Citas ljude na drugim temama, mnogi ti se ucine i pametni - ovde se sve sumnje i iluzije definitivno razveju u finu prashinu. Odvoje se razumni od nerazumnih kao kroz sito.Nema razuma u Vernika.
hvala, takodje.^_^
Link to comment

Ja mislim da patkometrišete. Dajmo se koncentrirati!Zvanično nezvanična građevinska verzija je da su popucali (ankeri?) koji drže spratove između spoljnih i unutrašnjih stubova, usled skoro dvočasovnog nagorevanja istih. Istina je običan čelik gubi i do 50% zatezne čvrstine, gubi i pritisne čvrstine ali manje. Na temperaturi do 500 stepeni, posle 1+ sata... svašta je moguće.Gde je pronađen taj pasoš? Dajte izvore.Takođe, Urban Moving Systems.

Link to comment
Ajd ovako.Ti si recimo, Henriche, mozak ove zavere.Pocni da organizujes - sve. Prebroj ljude koji su ti neophodni za najuzi konspiratorski tim i nemoj da stanes do poslednjeg operativca na terenu koji ce (njih npr. osamdesetorica) da minira one zgradice u Njujorku. Ubedi me.edit: :D e ali keve mi neprijatno mi je:(
Nemoj sad da mi odgovaraš pitanjima. Kao prvo, ni ti ni ja nemamo 1% blage veze kako se takav poduhvat (ili bilo koji tog tipa) uopšte organizuje, tako da je glupo pričati o tome.Druga stvar, ja nisam rekao da sam ubeđen da je to sve zavera. Imam prava da sumnjam, makar iz razloga koje steins naveo malopre, a to je da su se prečesto dešavale takve stvari baš kada Ameri imaju pik na nekoga. A ja ne mogu da kažem da sam detaljno pratio teoretičare zavere (niti imam nameru), ali, laički gledano, ima tu dosta šupljih detalja. A fora je u tome da niko od vas koji se kunete u zvaničnu verziju nije probao to da objasni, sva argumentacija je na nivou "O, bože", "ajde pali", "glup si ko kurac" itd itd.Zato me živo zanima na čemu se temelji vaše izričito prihvatanje. Pošto nam slične zvanične verzije takođe govore da Amerika održava mir u svetu, da u Gvantanamu nije bilo maltretiranja zatvorenika, da je Sadam dokazano imao nuklearno naoružanje, da ne idemo dalje do zvaničnih verzija Sarkozija, Berluskonija itd itd.Nadam se da ćete me udostojiti nekim odgovorom. Hvala.
Link to comment
Takođe, Urban Moving Systems.
Mda, zavjera tipa Pearl Harbora, da su znali ali su ih pustili da dovrše & izvrše op-plan, to je već lakše izvedivo, logičnije pa daklem i plozibilnije. U to bi i mogao povjerovati, ima nešto i dokaza i tak.
Link to comment
Ajd ovako.Ti si recimo, Henriche, mozak ove zavere.Pocni da organizujes - sve. Prebroj ljude koji su ti neophodni za najuzi konspiratorski tim i nemoj da stanes do poslednjeg operativca na terenu koji ce (njih npr. osamdesetorica) da minira one zgradice u Njujorku. Ubedi me.edit: :D e ali keve mi neprijatno mi je:(
Ajde odgovori na ova jednostavna pitanja, pa da ne bude vishe neprijatnosti. Vatra nikad pre ili posle 9/11 nije bila uzrok potpunog urushavanja zgrade sa chelichnom konstrukcijom. Zgradu WTC 7 nije pogodio ni papirni avion, pa pricha o "ekstremnoj temperaturi koju izaziva gorenje kerozina" pada u vodu. Sve tri zgrade su se rushile brzinom slobodnog padanja, sve shto je bilo od betona pretvoreno je u prashinu, a mnogobrojni svedoci potvrdili su da su chuli zvuke eksplozija. Sve ovo su karakteristike rushenja zgrade pomocu eksploziva, a nijedna rushenja zgrade zbog pozhara. Komisija za 9/11 nikada nije ni istrazhila mogucnost da su zgrade srushene kontrolisnim eksplozijama. Kako je moguce da je zgrada WTC 7 jedina chelichna zgrada u istoriji koja se potpuno urushila od pozhara? Shta je u WTC 7 izazvalo pozhar toliko jak da chelik pretvori u kashu? Zashto su sve tri zgrade pale na nachin kako padaju zgrade koje se kontrolisano rushe, a nijedna na nachin na koji se rushe zgrade pogodjene pozharom?
Vjerujem u sve zvanične verzije koje su ozvaničile Occamova oštrica, istražna komisija i decenija+ upješnog potkopavanja istih od strane teoretičara zavjere s argumentima tipa 'miša koji nije cijuknuo'.
Ajde odgovori na ova jednostavna pitanja. Vatra nikad pre ili posle 9/11 nije bila uzrok potpunog urushavanja zgrade sa chelichnom konstrukcijom. Zgradu WTC 7 nije pogodio ni papirni avion, pa pricha o "ekstremnoj temperaturi koju izaziva gorenje kerozina" pada u vodu. Sve tri zgrade su se rushile brzinom slobodnog padanja, sve shto je bilo od betona pretvoreno je u prashinu, a mnogobrojni svedoci potvrdili su da su chuli zvuke eksplozija. Sve ovo su karakteristike rushenja zgrade pomocu eksploziva, a nijedna rushenja zgrade zbog pozhara. Komisija za 9/11 nikada nije ni istrazhila mogucnost da su zgrade srushene kontrolisnim eksplozijama. Kako je moguce da je zgrada WTC 7 jedina chelichna zgrada u istoriji koja se potpuno urushila od pozhara? Shta je u WTC 7 izazvalo pozhar toliko jak da chelik pretvori u kashu? Zashto su sve tri zgrade pale na nachin kako padaju zgrade koje se kontrolisano rushe, a nijedna na nachin na koji se rushe zgrade pogodjene pozharom?
Link to comment
Zato me živo zanima na čemu se temelji vaše izričito prihvatanje.
Evo ja ću da probam. Temelji se na tome da bi bilo previše komplikovano i nemoguće to organizovati. CowBoy je upravo to odgovorio svojim pitanjem.Osim ako je u pitanju 19 terorista sa noževima za papir, oni mogu sve.
Link to comment

Kao što rekoh, stvarno nisam pratio niti detaljno analizirao, niti sam sto posto siguran u jedno ili drugo. Pošto je druga strana 100% ubeđena u zvaničnu verziju, molio bih za neki argument, ili makar citat neke zvanične komisije (pretpostavljam da su pročitali detaljan izveštaj), može recimo oko ovog padanja zgrade. Meni kao laiku to takođe izgleda čudno, kapiram da postoji stručno objašnjenje.

Link to comment
Kao što rekoh, stvarno nisam pratio niti detaljno analizirao, niti sam sto posto siguran u jedno ili drugo. Pošto je druga strana 100% ubeđena u zvaničnu verziju, molio bih za neki argument, ili makar citat neke zvanične komisije (pretpostavljam da su pročitali detaljan izveštaj), može recimo oko ovog padanja zgrade. Meni kao laiku to takođe izgleda čudno, kapiram da postoji stručno objašnjenje.
Objašnjavanja.Ne treba ih baš lampom tražiti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...