Jump to content
IGNORED

Pakovanje poklona


Aule@

Recommended Posts

Zhelim da drugaru zapakujem poklon u papir koji tju vam ukratko opisati. Zhutjkaste boje, deblji od standardnog papira za pakovanje, krut, obichno se nekim (rather than selotejpom)kanapom ,,zalepi", tj vezhe. Mislim da sam takav video u nekolicini starih filmova kao nachin pakovanja paketa prilikom slanja poshtom. Nadam se da ovo ne zhuchi toliko konfuzno :blink:edit:Pitanje je kako se taj papir zove i gde ga mogu natji

Edited by Aule@
Link to comment
Zhelim da drugaru zapakujem poklon u papir koji tju vam ukratko opisati. Zhutjkaste boje, deblji od standardnog papira za pakovanje, krut, obichno se nekim (rather than selotejpom)kanapom ,,zalepi", tj vezhe. Mislim da sam takav video u nekolicini starih filmova kao nachin pakovanja paketa prilikom slanja poshtom. Nadam se da ovo ne zhuchi toliko konfuzno :blink:edit:Pitanje je kako se taj papir zove i gde ga mogu natji
kao što mu i namena kaže, taj papir se zove pakpapir :) imaš da ga kupiš u savremenim administracijama po gradu (vasina, kralja petra...), u šumadiji u knezu...a ako ipak to nije taj, nego ti treba neka fensija imitacija, onda je najbolje da odeš u onu papirnicu u knjižari plato u filozofskom... tamo imaju jednu veliku policu sa raznim papirima, pa valjda prepoznaš taj koji si zamislio :)srećno!
Link to comment

Spakovao sam pomotju pakpapira, i fino je proshlo. Ona teta sa arhitekture mi(nije mnogo, znam) za 15 dinara prodala skoro 2m^2 tog papira. Hteo sam da uvijem jednu manju knjigu. Shta sada da radim sa tim papirom?(osim kada prigusti).Bash tju da potrazhim taj natron. Da li se isto mozhe u knjizharama kupiti?Lepo je prihvatjen poklon, makar pakovanje

Link to comment

natron uglavnom prodaju knjizare koje prodaju i slikarski materijal. ima u platou, golsvortijevoj, preko puta skadarlije, u narodnog fronta i te de... oko 15 dinara je svuda, metar sa sedamdeset.

Link to comment
Spakovao sam pomotju pakpapira, i fino je proshlo. Ona teta sa arhitekture mi(nije mnogo, znam) za 15 dinara prodala skoro 2m^2 tog papira. Hteo sam da uvijem jednu manju knjigu. Shta sada da radim sa tim papirom?(osim kada prigusti).Bash tju da potrazhim taj natron. Da li se isto mozhe u knjizharama kupiti?Lepo je prihvatjen poklon, makar pakovanje
Pa baci ga u djubre. Sta bi trebalo drugo da radis? :) Edited by foto
Link to comment
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...