Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Dakle, u finalu će biti pre sve zanimljivo videti da li može da pobedi sa 6:0 6:4 i tako kompletira seriju brojeva koji označavaju broj gemova koje je protivnik uspeo da dobije, a da je pritom izgubio servis. Treći set da bude 7:5. Inače, desnoruki igrači sa bradicom rođeni pre '85 imaju 100% realizaciju kada osvoje prva tri seta.A, da, igraće se i tenis.

Link to comment
Djoković vodi 6:2, 5:2, Španac servira.Mijaljević: "Da vidimo može li Đoković da ispuni moju želju, da posle 6:3, 6:3 u prvom i 6:1, 6:1 u drugom kolu, pobedi rezultatom 6:2, 6:2!"
Mucenik :(
Link to comment

Kako je ovaj Sarenac poceo da se gubi to je strasno, od mora gluposti koje je danas ispricao da izdvojim jednu, Partizan se vraca na 10, Petrovic uzima time-out, Sareni prica kako je bila najveca prednost Zalgirisa 20 razlike a sad je 17, Jakovljevic ga ispravlja da je najveca bila 17 a sad 10 da bi Sareni prokomentarisao da mu na live score-u stoji da je sad 17 :isuse:

Link to comment

Pusti sport klub + da cujes Jurisevica. Zaboravio sam koliko je glup taj covek, a i mislio sam da nije toliko bezobrazan da se hvata za komentarisanje kosarke.Od bisera izdvajam Zoze Simeon i "Tepic je uspeo da napravi faul u napadu".

Link to comment
Pusti sport klub + da cujes Jurisevica. Zaboravio sam koliko je glup taj covek, a i mislio sam da nije toliko bezobrazan da se hvata za komentarisanje kosarke.Od bisera izdvajam Zoze Simeon i "Tepic je uspeo da napravi faul u napadu".
Pa kad mu je Sonics preoteo sve sportove u koje se "razume"...
Link to comment
pedjin kolega, ovaj pacenik sa 3K, sto prenosi barsu je pijan ... ili drogiranleon radosevic jeleon radisavljevicreon radoseviclaka jakovic
cekaj, jel moguce da je to voditelj dodatnog ubrzanja?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...