Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Šta smo zgrešili da nas onaj zgubidan Duško Milanović maltretira o Touru i na Evrosportu i na RTS? Bolid već deset godina ne uspeva da sazna kako se ispravno izgovaraju imena ekipa, da ne idem dalje :fur:
Kakav je to glupan. Shvatio je da je peloton stigao begunce jedno 3 minuta posle što se to i desilo.
Link to comment
  • 4 weeks later...
Šta smo zgrešili da nas onaj zgubidan Duško Milanović maltretira o Touru i na Evrosportu i na RTS? Bolid već deset godina ne uspeva da sazna kako se ispravno izgovaraju imena ekipa, da ne idem dalje :fur:
ne mogu da verujem da on jos komentarise, pa on je nekad uspevao neverovatno - da bude gori i od dobrosava i od strajnica Edited by Billy Parsons
Link to comment

Verovali ili ne, on je bio fudbalski trener u nekom nizerazrednom timu. Jedan lik, koga je on trenirao, kaze da je nevidjeno bazdeo na alkohol

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Jes, u pravu si. Sad mi ortak rece. Bio je trener mladjih kategorija ili tako nesto. Davno sam cuo tu pricu pa sam istripovao da je u pitanju neki nizerazredni klub.

Link to comment

"U Norveskoj je domacin ugostio Francusku koja je pod vodjstvom novog selektora zelela da se iskupi za neuspeh na SP. Prvo poluvreme u kojem nije bilo golova obelezili su naleti Francuza, ali do vodjstva ipak dolaze Francuzi golom Hakema Benar-Fe. Tada nastupa preokret i prvo Norvezani izjednacuju golom ABC ali u zavrsnici meca ipak trijumfuju Norvezani golom XYZ..."Dusko Milanovic, Da man.

Link to comment

Niko se ne moze uporediti sa Milanom Kosticem sa tv Kopernikus. Decko ne zna da cita, ali bukvalno sriche slova. Kuda ide ovaj svet?http://www.tvkcn.net/inserti4.php#sport

Link to comment
  • 2 weeks later...

Strajnić je tužni, bez-obrazni izgovor za novinara, skromnog znanja i još skromnijeg shvatanja posla kojim se bavi. Rame uz rame sa Dendom - uredno upropašćavaju svaku utakmicu koje se dohvate.

Link to comment
Strajnić je tužni, bez-obrazni izgovor za novinara, skromnog znanja i još skromnijeg shvatanja posla kojim se bavi. Rame uz rame sa Dendom - uredno upropašćavaju svaku utakmicu koje se dohvate.
nije da gledam fudbal, pa me neshto i ne interesuje, ali posle ovoga ce pretpostavljam komentarisati svaku utakmicu partizana negde do 2041. godine...
Link to comment
Strajnić je tužni, bez-obrazni izgovor za novinara, skromnog znanja i još skromnijeg shvatanja posla kojim se bavi. Rame uz rame sa Dendom - uredno upropašćavaju svaku utakmicu koje se dohvate.
Denda je idiot, ali je za Strajnića Nikola Tesla novinarstva.Jebote, koliko me čovek nervira.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...