Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Nacionalizam je u tim krajevima dosta izrazeniji zbog rata i svih sranja koja su se desila, a on je previse blizak sa Bosnjacima za uskus mnogih u manjem entitetu BiH.
Naravno i to su ljudi sa RTRS-a trebali da ukapiraju pre poluvremena doticne utakmice. Ove mamlaze koji koriste termin ''republika sumska'' ne bih komentarisao.
Link to comment
ja sam pratio prenos i on je za vreme toga pominjao "zmajeve" osim toga trn je u oku primitivaca iz republike sumske jer prica ekavicom a 100% je pro BiH.
Lik je trn u mozgu, a ne u oku svima sa očuvanim čulom sluha. Grebanje noktima po tabli proizvodi prijatniji zvuk od njegovog glasa.
Link to comment

Kreten nije ni svestan da i dalje imamo sanse za prolaz ako Bugari kao i danas izgube od Brazila sa 3-0 ili 3-1, amerima igraju samo obe pobede i masimalnih 6 poena i onda se gleda set kolicnik

Link to comment
Kreten nije ni svestan da i dalje imamo sanse za prolaz ako Bugari kao i danas izgube od Brazila sa 3-0 ili 3-1, amerima igraju samo obe pobede i masimalnih 6 poena i onda se gleda set kolicnik
Mislim da će Brazilci danas rutinski da izgube, već su nas jednom sprcali kad nam je trebala njihova pobeda.
Link to comment

Šta smo zgrešili da nas onaj zgubidan Duško Milanović maltretira o Touru i na Evrosportu i na RTS? Bolid već deset godina ne uspeva da sazna kako se ispravno izgovaraju imena ekipa, da ne idem dalje :fur:

Edited by ajgor
Link to comment

U, bogte, dobili Brazilci 3:2, Bugari ispali jer imaju isto 26 bodova kao i mi, ali manje pobeda... Ipak pošteno odigrano!

Edited by Quizmaster
Link to comment
U, bogte, dobili Brazilci 3:2, Bugari ispali jer imaju isto 26 bodova kao i mi, ali manje pobeda... Ipak pošteno odigrano!
mislim da si promasio temu... :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...