Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Ne nervira me šta Marjan priča, ali kako to čini. Ne podnosim dreku. Ali mislim da su razlozi za skidanje s RTRS političke prirode.

Link to comment
Ne nervira me šta Marjan priča, ali kako to čini. Ne podnosim dreku. Ali mislim da su razlozi za skidanje s RTRS političke prirode.
A sto bi njega skidali iz politickih razloga? :huh:
Link to comment

meni on bio zanimljiv na pocetku, ali pre 10ak dana sam pogledao neke klipove i totalno sam se smorio. uzasna izvestacenost.

Link to comment
A sto bi njega skidali iz politickih razloga? :huh:
navodno je dodik naredio da ga skinu na poluvremenu. previshe je cenjen u sarajevu za ukus gospodina premijera, pretpostavljam.
Link to comment

:isuse:Ne mogu da verujem. Ono glavato djubre nema pametnija posla nego da se bavi time ko ce komentarisati fudbalske utakmice?

Link to comment

A da to nije malo rekla-kazala? "Navodno Dodik rekao", itd. Ko to zaista zna?Da li je pro BiH ili ne, u prenosu neke totalno trece utakmice na SP ne moze da se razazna (ili pak moze?).Jeste siledzijski menjati na poluvremenu, verovatno tu ima i zluradosti, ali sam skoro ubedjen da je velikih zalbi zaista i bilo.

Link to comment
A da to nije malo rekla-kazala? "Navodno Dodik rekao", itd. Ko to zaista zna?
ovo shto sam ja napisao za dodika je pricha samog marjana...
Link to comment
A da to nije malo rekla-kazala? "Navodno Dodik rekao", itd. Ko to zaista zna?Da li je pro BiH ili ne, u prenosu neke totalno trece utakmice na SP ne moze da se razazna (ili pak moze?).Jeste siledzijski menjati na poluvremenu, verovatno tu ima i zluradosti, ali sam skoro ubedjen da je velikih zalbi zaista i bilo.
ja sam pratio prenos i on je za vreme toga pominjao "zmajeve" osim toga trn je u oku primitivaca iz republike sumske jer prica ekavicom a 100% je pro BiH.Mozda je i smenjen jer se moralo naci mesta za onog fasistu Corsovica.Kakav god bio - bolji je od svih komentatora sa RTS-a i bilo kojeg od stotinu kanala drzavne TV u BiH. Barem pravilno izgovara imena igraca tj priprema se za utakmice.Debili u RTRS bi radje iskopali legendarnog Mufida Memiju nego slusali nekoga sa ekavicom koji nije u "od topole pa do ravne gore" fazonu.
Link to comment

Nacionalizam je u tim krajevima dosta izrazeniji zbog rata i svih sranja koja su se desila, a on je previse blizak sa Bosnjacima za uskus mnogih u manjem entitetu BiH. Stoga me ne bi zcudilo da su pored Dodika i mnogi gradjani RS zvali i trazili njegovo skidanje. U svakom slucaju mogli su da puste coveka do kraja meca, pa posle neka ga menjaju. Vrsiti zamenu komentatora na poluvremenu je krajnje bedno.

Link to comment
ovo shto sam ja napisao za dodika je pricha samog marjana...
Krajnje objektivan izvor. :D
ja sam pratio prenos i on je za vreme toga pominjao "zmajeve" osim toga trn je u oku primitivaca iz republike sumske jer prica ekavicom a 100% je pro BiH.Mozda je i smenjen jer se moralo naci mesta za onog fasistu Corsovica.Kakav god bio - bolji je od svih komentatora sa RTS-a i bilo kojeg od stotinu kanala drzavne TV u BiH. Barem pravilno izgovara imena igraca tj priprema se za utakmice.Debili u RTRS bi radje iskopali legendarnog Mufida Memiju nego slusali nekoga sa ekavicom koji nije u "od topole pa do ravne gore" fazonu.
Ikar je kao i uvek u pravu. Ti si neopevana budala. Sta ce ti sva ova sranja na podforumu "sport"?
Link to comment

A. Stojanović najnormalnije dodavanje, građenje, bilo šta što može da uradi svako od nas na forumskom fudbalu, zove vrlo lepim potezom. Šta misli da dobija time, na nekom ritmu prenosa, na značaju utakmice?

Edited by Quizmaster
Link to comment

Kasnim malo ali jebo vas Marjan.Njemu nije mjesto na RTRS-u i ne znam kojim se cudom uopste nasao na istom.Druga stvar, nije tacno da je bolji od svih komentatora. Svi sa BHTV-a su korektni, nista spektakularno ali su ok, slusljivi, ne lupetaju i ne dave, komentarisu utakmicu. Jedini idiot je Cosovic koji je bolestan covjek ali on je sa RTRS-a.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...