Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

pojavio se gojko!!! dobro, nije se bas pojavio, ali cuje se njegov glas u reklami za mozart kladionicu. da li na ovaj nacin vraca dugove?

Link to comment

ma cuo sam gojka pre neki dan u prenosu neke strane lige na eurosportu ili sk, ne znam tacno.elem, iznenadio me viskovic sinoc u prenosu finala kupa italije. iscudjivao se udaranju balotelija od strane totija, kaze nije ovo toti koga znamo. jeste mu tenis specijalnost, ali je toti toliko pizdarija napravio tokom karijere da je morao da vidi bar nesto. sem toga fino odradio posao.

Link to comment

Strajniću, šarane, fudbalski klub se zove Alanija (Vladikavkaz), a u Alanju ideš na letovanje.

Edited by Quizmaster
Link to comment

Joj, neka snimi neko ovog Duska Milanovica kad vodi Eurosport News, to je revija lapsusa i nepoznavanja sporta! Uzas, uzas!

Link to comment
Joj, neka snimi neko ovog Duska Milanovica kad vodi Eurosport News, to je revija lapsusa i nepoznavanja sporta! Uzas, uzas!
Njegovi biseri sa pregleda premier lige ostaju u trajnom secanju. Aj da je za nekog poluanonimnog arijevca pomislio da se preziva Ejndzel, ali Juan Pablo Angel bas i nije bio potpuni epizodista u Aston Vili.
Link to comment

Kako beskrajno ide na jetra Pešikan, kad daje "iskusne" savete šta vi treba da uradite kako biste pobedili nekog tenisera/teniserku.

Link to comment
  • 3 weeks later...

RIP Jordan Ivanovichttp://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2010&mm=05&dd=31&nav_id=435234Radijski prenosi tekmi koje su radili Jordan i pokojni Mijailo Kostic su bili nesto posebno. Hvala im na verno docaranim momentima drame koje su prenosili kao da ce svet da stane svakog casa, uzivanje je bilo slusati ih. :Hail:

Link to comment

:("niimalo bezazleno" je ostalo kao legendarna fraza iz svakog njegovog prenosa. bash mi je zao. RIP :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...