Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

...da se nadovezem na ovu pricu...kako ja cuh, Gnojko je dobio nogu na RTS jer je zakasnio na prenos neke Premier lige oko pola sata, a na SK upravo zbog ove navedene bezanije u sred prenosa...
ali bar i dalje ima posao u Mozzart sportu :lol:
Link to comment

okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj, okršaj...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Danas, arena1, roma - inter, komentator iz tandema nas upoznao sa cinjenicom da Klaudio Pizaro igra u romi. Pritom neprestano laprdao neobracajuci se na sliku koju i on vidi.Sa druge strane Kum pokazao na rts2 novi imidz. Zapustio bradu jedva sam ga prepoznao.

Link to comment

Mene odusevljava lik koji prenosi tenis na ES (onaj sto kaze behend) kad pocne da se obraca gledaocima u drugom licu sa savetima poput... "Ako zelite da uzmete servis Venus Vilijams onda je najbolje da to uradite na pocetku seta" ... kao da je on igrao juce protiv Venus, a sutra ce neko od nas.

Edited by MrX
Link to comment

U moru Mijaljevicevih gluposti veceras ova mi je bila omiljena - ˝Da je Riberi pogodio, bio bi to prvi igrac Bajerna u njegovoj istoriji koji je u evrokupovima dao gol na svoj rodjendan˝:isuse: . Mislim, jel stvarno postoji neko koga to zanima?

Edited by Lucky Jim
Link to comment

Арена спорт 3, имбецил који коментарише снимак Сандерленд Тотенхем. Стадион светлости, па стадион светлости. Много је ретардиран за канал који се плаћа. Какав самозадовољан, препотентан скот. Познат ми је глас, не знам ко је...

Link to comment
Da je Riberi pogodio, bio bi to prvi igrac Bajerna u njegovoj istoriji koji je u evrokupovima dao gol na svoj rodjendan
ja sam jedno 30tak sekundi bio zatecen kada sam cuo ovo. jedan od vecih wtf-ova koje sam imao
Link to comment
ja sam jedno 30tak sekundi bio zatecen kada sam cuo ovo. jedan od vecih wtf-ova koje sam imao
Ma, kreten. Zamisli lika koji visi po internetu proveravajuci da li je neki igrac Bajerna dao gol na svoj rodjendan? I jos ga placaju za to
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...