Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Mijaljevic je ponovo blistao sa brojkama, saznao sam da je Bob 2 minuta mladji (ili stariji) od Majka i da je visi 3cm od brata. Bilo je tu jos podataka pocevsi od ukupnih zarada tenisera preko rezultata u toku karijere do skora u okviru nastupa za reprezentaciju. Odusevljavanje statistikom nakon svakog seta je bilo u rangu deteta koje je dobilu igracku koju je godinama zelelo. Pored svega bio je ipak upecatljiv nedostatak pripremljenih statistickih podataka uz pomoc kojih bi Mijaljevic citao procente u nedogled. Nisam sebe mogao naterati da odgledam i cetvrti set, ali mogu reci da su mi prva tri bila teska za slusanje.

Link to comment

okej. mijaljevic je fasciniran statistikom, krivokapic jako, jako vaznim poenima. ipak su jako, jako bolji od vishkovica koji je fasciniran mrznjom prema djokovicima.uf.

Link to comment
Strajnic pre minut: "Stadion Artemio Frenki". :lol::Hail:
jel on prenosio Man U - Milan ? koji je to megacar. kada je Park zavukao treći gol prvo je malo umusavljeno ćutao, onda je počeo da priča o sledećim potezima koje bi Leonardo trebalo da uradi, da bi se onda posvetio "najtežim dosadašnjim porazima Milana". nije ni pokušao da isfolira oduševljene inače sjajnim Parkovim golom.
Link to comment
jel on prenosio Man U - Milan ? koji je to megacar. kada je Park zavukao treći gol prvo je malo umusavljeno ćutao, onda je počeo da priča o sledećim potezima koje bi Leonardo trebalo da uradi, da bi se onda posvetio "najtežim dosadašnjim porazima Milana". nije ni pokušao da isfolira oduševljene inače sjajnim Parkovim golom.
Strajnicu odavno ne daju nista ozbiljno da prenosi. Mijaljevic je imao cast da nas smara statistickim podacima
Da, Mijaljevic mi je skakao po zivcima svojim elementarnim nepoznavanjem fudbala i idiotskim statistickim informacijama, dok je Strajnic imao zadatak da pre i posle utakmice, kao i u poluvremenu, ubedi Rajevca da nacrta taktiku Gane za mec sa Srbijom.
Link to comment

Ja sam se 2006 vozio sa strajnicem busom u grcku. Dok smo cekali u zoru na grcko makedonskoj granici, dopizdilo na je svima pa smo izasli iz busa. I onda jedna baba prilazi straji. Jao, pa jeste to vi meni se ucinilo ali me bilosramota da pridjem, ja vas najvise cenim od svih voditelja. Mrs u pizdu materinu.

Link to comment
prica se o cifri od 50k eur ... zanimljivo ... btw zadnji prenos koji je odradio na SK je zavrsio tako sto je bezao na backdoor preko ograde ... jer su mu dosla 2 krimosa i kucnula na prozor gluve sobe dok je bio u prenosu :lol: . info iz prve ruke.
...da se nadovezem na ovu pricu...kako ja cuh, Gnojko je dobio nogu na RTS jer je zakasnio na prenos neke Premier lige oko pola sata, a na SK upravo zbog ove navedene bezanije u sred prenosa...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...