Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

trudi se Aca, ali Mijaljević je nedostižan - šta je sve čovek ispričao tokom pregleda utakmice Atletico - Porto :blink: Bruno Alves daje gol posle kornera (klasika - centaršut i gol glavom), uz komentar "očigledno uigrana akcija", ali važno da nam je rekao da je Atletico u sezoni u kojoj je ispao iz prve lige posle 13 kola imao bod više nego što ima posle 13 kola ove sezone, 1 statistički freak.

Link to comment

Miljajevic je potpuni mentol. Njega u sportu ne interesuje nista sto se ne da kvantifikovati. On odbija cak i da pomene takve gadosti, a verovatno ga i duboko uznemiravaju. Ubedjen sam da je zavrsio PMF.

Link to comment
RTS 2. Marko Markovic bez dzempera u nekoj kafani daje zivotnu ispovest. 'Dragoljub Milanovic je plakao kada mi je davao otkaz'
BTW, kafana je u Surduku.Zgranuo sam se kad je MM rekao da ima 71. godinu. Priceless - Slobodan Santrac sriche pitanje sa papira Vujadinu Boskovu: 'Zasto ja ne igram u reprezentaciji?'
Link to comment

dobro, to da je atletico te sezone imao bod manje posle 13 kola, nego sto sad ima, i nije bash glup podatak. mislim, nije bitan svakako, ali ne izgleda mi to isto kao one nebuloze o 'ekipi koja daje najvise golova desnom nogom posle akcije po lijevom boku u periodu od 61. do 70. minuta na gostujucim terenima' isl.

Link to comment
dobro, to da je atletico te sezone imao bod manje posle 13 kola, nego sto sad ima, i nije bash glup podatak.
i ja volim da opljunem tog mijaljevića, ali ovaj podatak mi je bio interesantan. jer, sećam se te sezone, jimmy floyd igrao ko zmaj, bio najbolji strelac lige, a opet atletiko ispao... i sevilla čini mi se...
Link to comment

onaj sa sos-a, juce kad je citao strelce sa meca zvezda-sole, prekrstio zelebala u GELEJBL :lol::lol::lol::ph34r: kakvi, ali kakvi retardi rade pa to je strasno..aj da je to neki nepoznat igrac, ali bre, radi se o poznatom igracu..real, sijetl, saranio nam reprezentaciju u novom sadu 2005...i kako onaj mentol on novinara nikad nije cuo za njega..a bavi se novinarstvom...to je onaj klinac bio..nije onaj sa naocarima (koji je tamo najbolji novinar za kosarku)a mijailjevic je 1 car...vec ga zamisljam sad kako se sprema za vecerasnji nastup...trazi po netu kad je zadnji put olipijakos prosao u osminu finalu...koliko ekipa u LS nije uoci poslednje kola imalo niti jedan bod (npr debrcen)....pa onako ceprka po vikipediji, soccerway i slicno...oladi brate...smanji dozivljaji nek mi neko kaze ako zna, sta je sa gojkom? bas me zanima jer ga dugo nisam cuo na rts-u..

Edited by gorance
Link to comment

^Kad god prenosi Zadar polovinu vremena potrosi na pricu o njima i o tome kako je Plaisted 1 pravi primjer mormona koji pazi na svoje reakcije i ponasanje, pa ga je ovaj kroz citavu utakmicu sa Zvezdom uspjesno demantovao :isuse:

Edited by clever bastard
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...