Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Što zatvoriti kad uvek ima materijala kao ova dvojica što prenose derbi. Otvoreno navijaju svaki za svoj tim, a izgleda da su se i podelili pa svaki komentariše kad njegov tim ima loptu.

Link to comment

meni su oni skroz ok za zabavne emisije kakve su nindze i tako to, ali prenos utakmice bi makar trebalo da se pokusa ozbiljnije prenositi.

Link to comment
meni su oni skroz ok za zabavne emisije kakve su nindze i tako to, ali prenos utakmice bi makar trebalo da se pokusa ozbiljnije prenositi.
Nije problem u tome sto su oni pokusavali da budu duhoviti i da tako prenose utakmicu vec u tome sto to nisu uspeli. Za razliku od onih ninja warriors gde sam uzivao u njihovim komentarima fudbal je igra sa mnogo sporijim desavanjima a oni jednostavno nisu znali kako da popune vreme izmedju neke dve zanimljive stvari koje su se desavale na terenu. Mislim da je OK sto je FOX ovo pokusao i ne bi trebalo da odustaju ali se nadam da su skontali da za prenos fudbalske utakmice nije dovoljno uzdisati, iscudjavati se i vikati kad je neka sansa ili tako nesto. Na kraju su cak poceli i da siluju pa je svaki prelazak sredine sa vecim brojem igraca izgledao kao da slusam radio prenos u "Vreme sporta i razonode". Ako bi uspeli da iskombinuju to svoje arlaukanje i zajebavanje sa dobrom pripremom prenosa i generalno malo boljim poznavanjem fudbala od prosecnog navijaca, moglo bi se nesto iskalkulisati od ovakve vrste prenosa. Ovako je prosto bio promasaj.
Link to comment
meni su oni skroz ok za zabavne emisije kakve su nindze i tako to, ali prenos utakmice bi makar trebalo da se pokusa ozbiljnije prenositi.
Ne vidim da je domaći fudbal ozbiljniji od nindži. Naprotiv.
Link to comment

ja samo mogu da cestitam onima koji us uspeli da odgledaju mec bez mute-a...ja sam izdrzao 2'...i kakav fox i kakav prenos na foxu? daj ne zajebavajte..ono je bila bruka nad brukama sto se tice prenosa...zamisli da neka paja patak tv uzme prava na real-barca i da se onako sprdaju...skrnave instituciju derbija (kakav kod da je, ipak je nas)..a kome se ovi svidjaju, nek slusaju mindza ratnike

Link to comment
ja samo mogu da cestitam onima koji us uspeli da odgledaju mec bez mute-a...ja sam izdrzao 2'...i kakav fox i kakav prenos na foxu? daj ne zajebavajte..ono je bila bruka nad brukama sto se tice prenosa...zamisli da neka paja patak tv uzme prava na real-barca i da se onako sprdaju...skrnave instituciju derbija (kakav kod da je, ipak je nas)..a kome se ovi svidjaju, nek slusaju mindza ratnike
Kad ovako nesto napises sve i da si u drugim delovima teksta ubedljivo negirao Ajnstajnovu Teoriju relativiteta niko ne bi primetio.Skrnave instituciju derbija!!??? :isuse: Ovo da napise dete od osam godina opet bi bilo smesno.
Link to comment
Kad ovako nesto napises sve i da si u drugim delovima teksta ubedljivo negirao Ajnstajnovu Teoriju relativiteta niko ne bi primetio.Skrnave instituciju derbija!!??? :isuse: Ovo da napise dete od osam godina opet bi bilo smesno.
Ne raspravljaj se sa govancetom™, ne kvari mu tok misli.
Link to comment

naravno da je skrnave....derby je derby kakav god kvalitet igraca bio...a onda dva retarda su licili kao na izdanke laze lazarevica...i sta je bilo tu smesno ko njih? bilmezi najobicniji koji kao da su dosli iz vrtica..iritantni do bola, nemoguci, ali nemoguci za slusanje..jedan :isuse: za sve one kojima su oni simpaticni..mozda jesu za mindza retnike i takve emisije, ali bre zamisli real-barca, milan-inter da prenosi neko u italiji sa ovakvim tipovima...ili jos bolje, zamisli da arsen wenger kao strucni konsultant dodje da komentarise mec sa ovakva 2 tipa(npr lion-marsej ili neki drugi derby, nebtino)..ajde, samo to zamisli i sve ce ti biti jasno...pa i ne moze da se zamisli, jer je to kod njih nemoguce...poenta, da ljudima iz fox-a ili zajednice prvoligasa ni na kraj pemeti nije kako ce sve to da izgleda..bitan im je samo bedni evric..prvo vidis dal imas mogucnosti i znanja da prenosis mec, pa tek onda ulazis u trku...a za one koji misle da na milan inter tece med i mleko, nek pogledaju onaj mec kad je bio bacen suzavac..nas derby je malo dete u odnosu na to...

Edited by gorance
Link to comment

:isuse:Skijanje, HRT "Dobio sam ispravku od jednog uglednog lijecnika, Peter Fil ima ozljedu trbusne stijenke, u nekim drugim krajevima se kaze trbusni zid"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...