Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Lepa vest, Saranovic se posle one porodicne tragedije vratio na tv, upravo prenosi bundes ligu na ES, konacno da oni dovedu normalnog komentatora, a i pre neki dan je vodio sportske vesti na b92
Sta se desilo..nisam u toku..ako se ne varam,u prenosu finala LS kolega sa B92 mu je pozdravljao porodicu..nadam se da nema veze sa tim.
Link to comment

nisam znao ovo za saranovica....nego, jel zna neko sta je bilo sa mikicem na rts-u? bas mi cudno bilo kad nije prenosio vaterpolo (SP)..meni on nije los..milion puta je bolji od strajnica npr kad prenosi fudbal..jos se secam olimpijade 2004 i prenosa zenskog fudbala..covek (mikic) je bio mortus pijan..covek nije znao gde je levo,a gde desno..nezaboravno..ona briljiranja gojka i ostalih su mala deca naspram tog njegovog performansajel zna neko gde je onaj sukdolak sa sos-a?

Edited by gorance
Link to comment

Čim neko pomene Mikića, ja se setim prenosa međunarodnog turnira za mlađe kategorije na terenima ''Milicionara'' tamo negde '99, 2000, kada je kamera zumirala neko gradilište, a on rekao: ''Evo dragi gledaoci, pogledajte kako se gradi i obnavlja Beograd, kako se gradi i obnavlja Jugoslavija...'' :thumbdown:

Link to comment

Eurosport briljira, slika je snimak vecerasnje utakmice M'gladbah - Majnc a ton je 1 Dusko Milanovic i njegov prenos susreta Holandija - Spanija u hokeju na travi... :lol:

Link to comment

Praktikuje se to redovno, samo sto niko nije obracao paznju na njih dok nisu poceli da prenose Bundesligu. A nekad nije lako ni primetiti razliku kad ide slika sa austaliskog fudbala, a ton sa obaranja ruku ili onog viseboja sa kerovima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...