Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

ako naletim na njega, postavicu. mislim da nije bio spektakularan, though.ovo nije toliko vezano za komentatore, ali svejedno: na eurosportu 1 i 2 u isto vrijeme ide snimak utakmice engleska-ukrajina [mladi, omladinci, sta god]. na jednom je skoro kraj, na drugom josh nekih 20ak minuta. idiocki

Link to comment

To sa mađioničarem i brodom nije vic koji je ispričao dotični A.S. u toku prekida prenosa na BKTV. Vic je bio sledeći: Pamela Anderson došla u Crnu Goru (u to vreme prvi put) i pred njom se postroje Srbin, Hrvat i Crnogorac. Ona kaže da će spavati sa onim koji ispuni njene prohteve u pogledu kvaliteta i kvantiteta. Srbin : "Ja imam kvantitet, ali sam slab u kvalitetu", Hrvat: "Ja posedujem kvalitet ali sam po pitanju kvantiteta tanak" i Crnogorac "Đevojko, ja imam i kvalitet i kvantitet ali ti nijesi moj tip!" Kada je prenos ponovo uspostavljen, na kraju poluvremena se Aca S. izvinjavao gledaocima zbog vica i molio ih da imaju u vidu njegovu mladost. Čisto da budemo precizni :)Kako je evoluirao u ovakvu gnjidu je posebna priča, ali ovo isforsirano zakasnelo oduševljenje spada u red najgorih stvari koje sam čuo tokom prenosa. Čak i Korać koji govori o kozmetičaru one Bugarke mi je podnošljiviji, iako bulazni, čovek bar govori iz srca.

Link to comment
drug koji je acin kolega kaze upravo to, da ovaj vjezba prije svih prenosa.
Velika većina komentatora koji su "anegdotaši" se sprema na taj način. Sada nepravedno zaboravljeni Zvonko Mihajlovski imao je gomilu papirića sa anegdotama za različite situacije. Spontane su uglavnom gluposti ili neznanje. Ili pijanstvo i ludilo kao kod nekih.
Ovaj krik ili kako god je takvo dno dna, da je to ne viđeno....isfolirano, jadno, neiskreno. Prevazišao je sam sebe....
Samo da si nam ti pismena. :P
Link to comment

a bio je i na aerodromu kad su došli vaterpolisti. kesio se kao kakva šiparica, dok su mu šiške nehajno talasale preko čela. izbledele farmerke, šatro iscepane...1 divan kreten.

Link to comment
Velika većina komentatora koji su "anegdotaši" se sprema na taj način. Sada nepravedno zaboravljeni Zvonko Mihajlovski imao je gomilu papirića sa anegdotama za različite situacije. Spontane su uglavnom gluposti ili neznanje. Ili pijanstvo i ludilo kao kod nekih. Samo da si nam ti pismena. :P
Ooooooo....zadnje vreme došlo, kad i ovde moram da pazim kako pišem! :P
Link to comment
...Čak i Korać koji govori o kozmetičaru one Bugarke mi je podnošljiviji, iako bulazni, čovek bar govori iz srca.
Korać lupa neopevano ali kao što kažeš lupa iz srca pa mi ponekad zna biti i simpatičan. Počinje da me podseća na jednog drugog doajena sportskog novinarstva sa ovih naših prostora...
Link to comment
Dilej je napravio zato što nije znao pravila, tj nije bio siguran da li je utakmica rešena, ili treba da se opet izvede cela serija od po pet peteraca (to je bio četvrti u drugoj seriji, ukupno deveti). Isto važi i za Gočanina.
Gocanin je malo duze u vaterpolu da ne bi znao to pravilo. Mislim, ako sam ja znao princip izvodjenja, cisto sumnjam da je Gocanin cekao petu seriju...
Link to comment
Gocanin je malo duze u vaterpolu da ne bi znao to pravilo. Mislim, ako sam ja znao princip izvodjenja, cisto sumnjam da je Gocanin cekao petu seriju...
Danas sam slucajno uhvatio taj deo snimka. Stojanovic je rekao, a Gocanin ponovio da sledi nova serija... :blink:
Link to comment
To sa mađioničarem i brodom nije vic koji je ispričao dotični A.S. u toku prekida prenosa na BKTV. Vic je bio sledeći: Pamela Anderson došla u Crnu Goru (u to vreme prvi put) i pred njom se postroje Srbin, Hrvat i Crnogorac. Ona kaže da će spavati sa onim koji ispuni njene prohteve u pogledu kvaliteta i kvantiteta. Srbin : "Ja imam kvantitet, ali sam slab u kvalitetu", Hrvat: "Ja posedujem kvalitet ali sam po pitanju kvantiteta tanak" i Crnogorac "Đevojko, ja imam i kvalitet i kvantitet ali ti nijesi moj tip!" Kada je prenos ponovo uspostavljen, na kraju poluvremena se Aca S. izvinjavao gledaocima zbog vica i molio ih da imaju u vidu njegovu mladost. Čisto da budemo precizni :)Kako je evoluirao u ovakvu gnjidu je posebna priča, ali ovo isforsirano zakasnelo oduševljenje spada u red najgorih stvari koje sam čuo tokom prenosa. Čak i Korać koji govori o kozmetičaru one Bugarke mi je podnošljiviji, iako bulazni, čovek bar govori iz srca.
Da, ispričao je taj vic, samo što je glavna akterka nije bila Pamela Anderson (koja je ove godine prvi put u Crnoj Gori), već Klaudija Šifer, koja je tog ljeta (1997. godina) bila na crnogorskom primorju.Aca je taj vic ispričao dok je trajao prekid signala na utakmici Liverpul - Mančester (mislim da je MU, ali mogao bi biti i Arsenal). Bilo je to u jesen 1997. godine. Zbog vica su ga vjerovatno opomenuli, pa kada je prenos nastavljen, Aca se izvinuo na sledeći način: ''Majkl Oven je pogrešio, no, mlad je, pa mu treba oprostiti. Isti slučaj je i sa vašim komentatorom, kome treba oprostiti zbog malopređašnjeg neprimerenog vica.''
Link to comment

Primer nepismenosti bio je komentatorski par koji je pratio skokove u vodu, sada u Rimu. Dama je bila strucni konsultant. Niti slaganja u rodu i broju, padezi sta to bese, ali me najvise iritiralo "za nijansu malo losiji". I to posle svakog skoka, u poredjenju sa nekim od prethodnih. A dama je, inace, sudija na medjunarodnim takmicenjima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...