Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Za ovakav muževan krik je morao da uzme dupli šat testosterona.
Ahahahahahahaha!!! Svaka čast, hvala do neba!Kao što rekoh, nije se tv čuo jer smo svi urlali (ne ovako maestralno uz dilej, svakako), ali sva sreća pa je tu jućub™
Link to comment

u novostima intervju sa Kumom™ najkažnjavaniji radnik u istoriji RTS-a, džordanov drugar, poslednji mohikanac....'oće da bataljuje posao

Link to comment
u novostima intervju sa Kumom™ najkažnjavaniji radnik u istoriji RTS-a, džordanov drugar, poslednji mohikanac....'oće da bataljuje posao
jel ima to na netu?
Link to comment
to je moglo da zbuni nekoga kraj malih ekrana. on, ako je ikad gledao vaterpolo, pa npr i na ovom prvenstvu gdje su brazil i makedonija sutirali peterce [u utakmicama za plasman od 9. do 12. mjesta], je morao da zna i na koju se stranu sutira, koliko puta i kad je kraj.
Razmišljao sam kako je došlo do te neprijatne pauze i jedino razumno objašnjenje je da nije znao pravila. Ovo je posebno žalosno jer naša reprezentacija je već igrala sa Špancima meč na peterce za medalju, a i Partizan je ispušio u evrokupu na peterce. Ma, sve i da nije bilo ranijih primera, to je nešto što se mora znati kad se radi tako važna utakmica.Ne znam šta se dogodilo s tim čovekom. Na početku svoje karijere bio je osvežavajuća pojava, ali onda je izgleda potpuno pogrešno shvatio pohvale i zastranio je sa tim nazovi ludilom i ležernim stilom. On sebe doživljava nekim profesionalcem, a tokom utakmice ispušta neartikulisane krike, jauče, iznosi nam svoje bojazni, govori "Ma, daj..." kao da prati meč u kafani, poziva nas da zapamtimo prezimena tih mrskih sudija... To što ne zna pravila sporta (a nije mu prvi put, i kad je radio Formulu 1 ljudi kažu da nije imao pojma), realno ga boli kara, već sigurno misli da se na kraju prodrao u stilu južnoameričkih fudbalskih komentatora i da je to bilo super, ma šta super, antologijski. Meni je bilo zlo da ceo šampionat slušam kako zapitkuje Igora za svaku glupost, Igore ovo, Igore ono, a šta ti Igore sad misliš i predviđaš... Katastrofa. :yucky: Edited by Quizmaster
Link to comment
Razmišljao sam kako je došlo do te neprijatne pauze i jedino razumno objašnjenje je da nije znao pravila.
Ako me secanje dobro sluzi, i rekao je da posle prve sledi jos jedna cela serija peteraca.
Meni je bilo zlo da ceo šampionat slušam kako zapitkuje Igora za svaku glupost, Igore ovo, Igore ono, a šta ti Igore sad misliš i predviđaš... Katastrofa. :yucky:
Parafraziram:...Igore, koliko je u produzecima vazna psiholoska stabilnost, koncentracija...?... trecu potencijalno vaznu stvar koju je pomenuo sam zaboravio...Ocekivao sam da ce ga pitati Koliko je vazno dati vise golova od protivnika, ako se zeli pobeda?, Koliko su vazni bazeni za vaterpolo, Da li je bolje dati gol ili primiti i slicno...nazalost, nije izgleda bilo dovoljno vremena...ili je ekskluzivu odlucio da sacva za neku drugu priliku... <_< Edited by Nesh
Link to comment
? :mellow:
veli da je profesija otišla u 1 kurac, i da više nema smisla baviti se time...mnogo je loših komentatora danas, izdvaja Boškovića (B92), Šarenca (RTS) i Viškovića (eks RTS)
Link to comment
veli da je profesija otišla u 1 kurac, i da više nema smisla baviti se time...mnogo je loših komentatora danas, izdvaja Boškovića (B92), Šarenca (RTS) i Viškovića (eks RTS)
U pozitivnom smislu ili kao primjere kako je profesija otišla u kurac?
Link to comment
...Ne znam šta se dogodilo s tim čovekom. Na početku svoje karijere bio je osvežavajuća pojava...
Ovo sam i ja pomislio x puta u poslednjih nekoliko godina - cini mi se da je njegov dramatican pad u karijeri usledio prelaskom na B92 i radom sa zombijima tipa Saranovica ili Boskovica, te retardinja 'Bombe' Kovacica. Stvarno je dosta obecavao, sada je nekako vise karikatura... Kapiram da me najvise razocaralo to sto znam da nije moron, da je znatno inteligentniji/nacitaniji od vecine svojih kolega, a dosao je to toga da se sada realno u istoj ravni ili cak i gori od Andrijasevica, Pesikana, Kovinjala i slicnih.Ko bi rekao da ce covek koji je ispricao legendarni vic za vreme prenosa meca Premier lige na BKTV u pauzi/sve zbog frizirane slike/satelitskih problema, zavrsiti ovako? Seca li se neko toga kada nam je sledece nedelje u poverenju saopstio da je dobio ukor od urednice i upozorenje da vise ne sme da zabavlja gledaoce na slican nacin?Evo i vica (nadjoh ga na nekom hr forumu), ko ga se ne seca - Aca ga je prepricao na suptilniji nacin koristici termine poput 'ona stvar' i sl...
Na Pacifiku, putnicki brod '44-te dobije radio obavjestenje da je ispaljen torpedo na njih i da ce biti pogodjeni tocno u 12 sati. Kapetan pozove madjionicara koji se nalazio na brodu i kaze mu: 'Idi i ucini da ovi zadnji trenuci putnicima prodju u radosti i smijehu.' Madjionicar priredi takav sou i dobije ovacije od svih ljudi na brodu. Oko 5 do 12 on rece: 'Ovaj trik izvodim posljednji put'. Izvadi qurac i rece: 'Kad udarim qurcem po stolu, brod ce otici u pi**u materinu'. Kad je bilo 12 sati, on udari qurcem po stolu i stvarno brod ode u pizdu materinu. Razleti se sve na milijun komda, ko se uhvati za dasku, ko za bure, kapetan i prvi oficir drze se za jednu dasku i razgovaraju: 'Jesi li gdje vidio onu budalu od madjionicara'. 'Ma gdje se sad njega seti?'. 'Majku mu jebem, torpedo nas je promasio...'
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...