Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

da li je jos neko imao tu nesrecu da bude u kolima za vreme tekme i slusa prenos™™™ na radio beogradu ... I S U S E ... neka zena od jedno 50 godina i neki cikica ... pa ja nemam reci da ono opisem. "i evo sada, nasi imaju loptu (naracija kao da cita bajku za laku noc, deci od 2-4 godine), (pauza 10 sekundi) i nasi nisu uspeli u ovom napadu" ... "spanci imaju igraca vise, (umirenim mrtvozvornickim glasom, sve sa pauzama od po 3 sekunde izmedju reci) i evo sada, nazalost, spanci postizu gol i izjednacuju ... ostalo je 11 sekundi za nas napad, u slucaju neresenog rezultata igrace se produzeci 2 puta po 3 puta po 2 min.. zapravo 2 minuta po 3 puta ... hocu reci 3 puta po 2 minuta, htedo reci 2 produzetka po 3 minuta a onda ce se izvodi .. i igrace se produzeci posto nasi upravo nisu dali gol" ! i svakih 20 sekundi "i evo, kao sto vidimo na TV-u ... " sreco sam tada stigao na odresdiste i otrcao do TV-a
Jos uvek pamtim da sam u Grckoj 90 na sugim talasima slusao radio beograd i prenos jedne od kosarkaskih utakmica sa svetskog prvrnstva. To je jos ludje.Nasi i kos, i Petrovic i kos i protivnik i kos i kos... Naravno, Vreme sporta i razonode i Jordan Ivanovic u toplim Grckim nocima, Zvezda Vardar 5:2 :wub:
Link to comment
pratio sam prenos sa slušalicama na ušima. au, ni neprijatelju da poželim...onaj delay što je napravio je višestruko uvećao neprijatnost.
Dilej je napravio zato što nije znao pravila, tj nije bio siguran da li je utakmica rešena, ili treba da se opet izvede cela serija od po pet peteraca (to je bio četvrti u drugoj seriji, ukupno deveti). Isto važi i za Gočanina.
Link to comment

aca je katastrofa. cak nije ni autentican retard, nego je mali strebercic koji pred ogledalom uvezbava razne situacije; pobednicki urlik, govor u slucaju poraza, razne moguce varijante, sve sem samih pravila koja ne zna.kad bolje razmislim, nedeljko kovinjalo je 1 avangarda.

Edited by gazza1
Link to comment
aca je katastrofa. cak nije ni autentican retard, nego je mali strebercic koji pred ogledalom uvezbava razne situacije; pobednicki urlik, govor u slucaju poraza, razne moguce varijante, sve sem samih pravila koja ne zna.
Tacno. Tip je potpuno neautentican. Imam utisak da njega jednostavno boli qratz za sport koji prenosi, samo koristi prenose za promociju sebe kao TV lica. Taj nikad ne bi skocio u bazen da proslavi sa igracima da ne bi pokvario frizuru.
Link to comment

drug koji je acin kolega kaze upravo to, da ovaj vjezba prije svih prenosa. upravo tako uvijek i zvuchi, skroz isforsirano i neiskreno. sto se tiche bacanja u bazen, to je radio :Du kranju, pa kad su ga hrvatski navijachi vidjeli mokrog imao je manjih problema

Link to comment
drug koji je acin kolega kaze upravo to, da ovaj vjezba prije svih prenosa. upravo tako uvijek i zvuchi, skroz isforsirano i neiskreno. sto se tiche bacanja u bazen, to je radio :Du kranju, pa kad su ga hrvatski navijachi vidjeli mokrog imao je manjih problema
Eh, to je bilo pre metroseksualne faze. Kakva su to bila vremena.
Link to comment

Nije da branim Acu koji je morao da zna pravila, ali italijanska režija je doprinela konfuznoj situaciji, jer je posle prve serije od po 5 penala, dala tabelu na kojoj je još po 5 praznih polja u koja se upisuju ishodi penala.

Link to comment

to je moglo da zbuni nekoga kraj malih ekrana. on, ako je ikad gledao vaterpolo, pa npr i na ovom prvenstvu gdje su brazil i makedonija sutirali peterce [u utakmicama za plasman od 9. do 12. mjesta], je morao da zna i na koju se stranu sutira, koliko puta i kad je kraj.

Link to comment

Pa, dajte, pobogu, ako neko ima snimak tog krika! Ja ga, nažalost, nisam mogao čuti, jer sam bio u centru grada i, razumljivo, tv se nije čuo od ljudi koji su proslavljali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...