Jump to content

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Nisam hteo da djubrim odbojkaski topic vec da se ovde pokenjam po komentatoru i njegovom strucnom konsultantu sa sinocnjeg finala. Pet puta ide slow motion snimak kako lopta udara Miljkovica u glavu i oni pet puta se prave ludi i pricaju o bezobrazluku protivnika. :yucky:
A stručni je posle i sočno opsovao usred prenosa. :lol:
Link to comment

Smeč Miljkovića u aut, a lik "...idi bre u p.... materinu...". Nakon pet minuta, kad im je dojavljeno da je psovka otišla u etar, kulturno se ljudi izviniše ;)

Link to comment

Danas se na vaterpolu Aca pokazao dostojnim redakcije RTS-a, medjutim snjur jos jednom ide strucnom komentatoru koji je uputio sudiji 'sta sudis majku ti....'

Link to comment

sportska redakcija rts-a dozivljava kataklizmu™.korac, aca, gojko, strajnic + strucni konsultanti, pa malo je reci da briljiraju ovog leta.jesu ogromene vrucine, ali tesko da ih je sve sunce udarilo u glavu.milojko i zvonko jesu postavili neke standarde, ali ih ovi vec sada siju bez problema.

Link to comment

A jel neko obrati paznju u polufinalu kad je Kum ugostio Zorana Gajica koji je u jednom momentu pokusao da objasni kako nasi ljudi nemaju predstavu koliko su Amerikanci i americka kultura trenutno popularni u Rusiji, a sve nadovezavsi se na pricu koliko USA reprezentativaca trenutno igra za ruske klubove.A Kum ga jedva doceka: "Pa jeste, kao sto je u Americi popularna ruska votka!"A onda priguseni, nekontrolisani kikot, poput uzbudjenog tinejdzera... :Hail:

Link to comment

Idiot koji komentarise plivanje na ES Srbija uopste ne govori engleski! Lik nijednu izjavu nije preveo tacno, ni priblizno cak, nego samo lupa ono sto mu se ucini da ljudi govore.Pogresno izgovaranje imena zemalja i takmicara da ne spominjem.Nije mi jasno kalo ih niko ne kontrolise i kako je moguce da konstantno angazuju retardirane ljude. Pravo ruglo od kanala majke mi.

Link to comment

sećate li se one konferencije za štampu novaka đokovića u skupštini grada nakon osvajanja australian opena? tu se javio za reč lik koji se predstavio kao novinar politike i teo da kaže koju o novaku i da mu svečano uruči frulu! koju je već neko specijalno za njega napravio. mislim da su ga minut odvajali od mikrofona, događaj je bio totalni kdp. znate li kako se zove dotični?

Link to comment
sećate li se one konferencije za štampu novaka đokovića u skupštini grada nakon osvajanja australian opena? tu se javio za reč lik koji se predstavio kao novinar politike i teo da kaže koju o novaku i da mu svečano uruči frulu! koju je već neko specijalno za njega napravio. mislim da su ga minut odvajali od mikrofona, događaj je bio totalni kdp. znate li kako se zove dotični?
Ne, ali me baš zanima :rolf: :
Link to comment

pratio sam prenos sa slušalicama na ušima. au, ni neprijatelju da poželim...onaj delay što je napravio je višestruko uvećao neprijatnost.

Edited by Biohemija
Link to comment

da li je jos neko imao tu nesrecu da bude u kolima za vreme tekme i slusa prenos™™™ na radio beogradu ... I S U S E ... neka zena od jedno 50 godina i neki cikica ... pa ja nemam reci da ono opisem. "i evo sada, nasi imaju loptu (naracija kao da cita bajku za laku noc, deci od 2-4 godine), (pauza 10 sekundi) i nasi nisu uspeli u ovom napadu" ... "spanci imaju igraca vise, (umirenim mrtvozvornickim glasom, sve sa pauzama od po 3 sekunde izmedju reci) i evo sada, nazalost, spanci postizu gol i izjednacuju ... ostalo je 11 sekundi za nas napad, u slucaju neresenog rezultata igrace se produzeci 2 puta po 3 puta po 2 min.. zapravo 2 minuta po 3 puta ... hocu reci 3 puta po 2 minuta, htedo reci 2 produzetka po 3 minuta a onda ce se izvodi .. i igrace se produzeci posto nasi upravo nisu dali gol" ! i svakih 20 sekundi "i evo, kao sto vidimo na TV-u ... " sreco sam tada stigao na odresdiste i otrcao do TV-a

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...