Jump to content

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

"Ajde na Miroslava Ilića 10.000, to se podrazumeva, ali na Sinana Sakića i one Zamarade, šta ti ja znam, 10.000, a na ove utakmice samo 8.000, nema smisla"

Link to comment

Ko je ovaj sto prenosi plivanje na Eurosportu? UZAS! Prevodi sa svih zivih jezika (tacnije: izmislja sta plivaci kazu), gresi kod imena cak i onih najpoznatijih plivaca, konstantno lupa gluposti i ponavlja iste price... Na RTS-u mi jako losa slika, inace mislim da bi cak i Korac bio mnogo podnosljiviji od ovoga.Edit: E, sta rekoh... Taman ovaj postade potpuno nepodnosljiv i prebacih na Koraca, kad on izjavi da je nekoj plivacici, cini mi se Zuevoj koja je par minuta pre toga oborila svetski rekord, bolje da sad napusti plivanje i osnuje porodicu nego posle tridesete. :mellow:

Edited by Naa
Link to comment

Nisam hteo da djubrim odbojkaski topic vec da se ovde pokenjam po komentatoru i njegovom strucnom konsultantu sa sinocnjeg finala. Pet puta ide slow motion snimak kako lopta udara Miljkovica u glavu i oni pet puta se prave ludi i pricaju o bezobrazluku protivnika. :yucky:

Edited by Brazilac
Link to comment

I da, greota je ne spomenuti Kuma. Juce na prenosu plivanja nije imao sastave stafeta pravdajuci se time da sastavi postaju poznati tek 30 minuta pred trku. Tako da u obe trke nije znao nijednog ucesnika.Ja mislim da je i TV Vanuatu profesionalnije odradila taj prenos... angry.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...