Jump to content

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

jel mozda vec konstatovano da je Aca isti Miroslav Ilic- Guliver iz Vise od igre?? od kako fura tu frizuru znam da mi lici na nekoga i konacno sam se setio na koga :lol:

Link to comment
mozda tijana zeli nesto da mu kaze, a ne sme.
:wub:
tijana ne kapira da aca i aktuelna mu frizura stoje u savršenom skladu. bravo za stilistu!
:)33mwo6g.jpg
Link to comment

lik koji prenosti Trojkog na SK povremeno prica samo izmedju gemova.Kada to ne radi govori stvari tipa - "osecate li i vi brejk?". Ali mi je gotivan, ne znam zasto... :)

Link to comment

ima tu retardiranu intonaciju. stalna drama.i ima te struchne analize udaraca. ushao je kolenima pod loptu, pao je na ledja kod behenda..

Link to comment
ima tu retardiranu intonaciju. stalna drama.i ima te struchne analize udaraca. ushao je kolenima pod loptu, pao je na ledja kod behenda..
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Link to comment

Evo i Koraca ponovo u akciji. Prenosi neku odbojku...mi protiv argentinevrlo neraspolozen i smoren, emocionalno odsutan...nema vise starog Duleta :(

Link to comment
Nepoznati reporter sa HRT-a američkog golmana zove Havard. :Hail:
Havard je samo jedna od varijanti i kombinacija...Ali obozavao sam fantasticne pokusaje autenticnog americkog izgovora prezimena amera :lol:
Link to comment

Bas tako Gorance, sasvim je u pravu... :lol: Mislim, ne bi bilo fer da igraju i oni koji su rodjeni posle 1. januara 1986. godine ali na kraju kvalifikacija... :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...